Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miért nincsenek autós ügyesség...

Miért nincsenek autós ügyességi pályák az átlagemberek számára?

Figyelt kérdés

Olyasmi, mint a szlalomversenyeken, csak bárki számára elérhető módon. Meg ártalmatlan (pl. szivacs) akadályokkal, tereptárgyakkal.

Néztem egy időben a Canada's worst driver realityt, abban is tök jó feladatok voltak, bár ott törték szegény autókat rendesen. De miért nincsenek ilyen autós "játszóterek", ahol ügyesedhetnének meg szórakozhatnának azok, akik szeretik az ilyesmit? Tudom, hogy vannak vezetéstechnikai tréningek, de azok azért másról szólnak.


2021. aug. 10. 17:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Jogi akadályai vannak.

Milyen szabályokat kell betartani? Ki fogja azokat betartatni? Ki fog felelni a bekövetkezett balesetekért? Ki garantálja, hogy a játszadozók nem tesznek másban kárt?

Egész egyszerűen ez így, ebben a formában nem kivitelezhető.

2021. aug. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

A pályanapokon ki garantálja, hogy nem tesznek kárt egymásban? Oda is saját felelősségre mennek, nem?


Nem hinném, hogy egy ilyen pálya ne lenne jogilag kivitelezhető, ha a más típusúaknál meg tudták oldani. Szabályok kellenek, persze. Nem úgy gondoltam, hogy bumm bele mindenki megy amerre lát. Az kb sehol sem működőképes. Konditeremben is, strandon is, meg mindenhol vannak szabályok.

2021. aug. 10. 19:25
 13/18 anonim ***** válasza:
62%

Pályanapokon a pálya üzemeltetőjének nagyon komoly előírásoknak kell hogy megfeleljen. Ismertetik veled is a szabályokat azokat megérted, aláírod. Nem utolsósorban a helyszinen van mentő, tűzoltó, satöbbi.

Te viszont egy nyílt játszótérről beszélsz, ahol nincs üzemeltető, nincs semmi, csak az autósok akik oda mennek és azt csinálnak amit akarnak.

Azért látod a különbséget, ugye?

2021. aug. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Nem nyílt játszótérről beszélek. Pályának pálya, tisztában vagyok vele, hogy egy csomó szabálynak meg kell feleljen. Mindenkinek az az érdeke. Úgy értsd, amit írtam, mint egy edzőteremnél. Ott is vannak szabályok, nem csinálhatsz ott sem akármit, de nem kötelező edzővel vagy kötött edzésterv szerint edzened, hanem egyedül is használhatod a gépeket, eszközöket.
2021. aug. 10. 21:20
 15/18 A kérdező kommentje:
A játszóteret amúgy nem véletlenül tettem idézőjelbe a kérdésben! Pont azért, hogy ne teljesen szó szerint vegyétek.
2021. aug. 10. 21:22
 16/18 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem ha keresel a közelben valami nagy ipari telephelyet, ami hetvegén full üres, a portás egy deákért biztos megengedi hogy a kartondobozaiddal bohóckodj 😀
2021. aug. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
ugye?
2021. aug. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szóval, te csak hülyülni akarsz.
2021. aug. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!