Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyiért ciki...

Szerintetek mennyiért ciki tankolni benzinkúton?

Figyelt kérdés
Úgy értem ezt a kérdést, hogy amennyiért tök felesleges/ciki bemenni tankolni. ( a kérdés csak autóra vonatkozik, nem motorra, robogóra, kannára vagy bármi ilyesmire)

2021. aug. 22. 18:09
A kérdező szavazást indított:
0-2.000 Ft-ig
2.000-5.000 Ft-ig
5.000-10.000 Ft-ig
10.000-20.000 Ft-ig
Csak tele tankolni nem ciki.
25 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%
Lexarják mennyiért tankolsz.
2021. aug. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Számomra nincs olyan összeg amennyiért azt mondanám hogy ciki. Nyilván pl 500ft-ért nem megyek be tankolni de ha valaki ezt csinálja akkor felőlem csinálja, engem nem érdekel nem fogom emiatt lenézni vagy bármi hasonló.
2021. aug. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Senkit nem érdekel.
2021. aug. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Minimális összeg alatt.

Nem tudom konkrétan mennyi az az x összeg amennyit nem lehet tankolni. Haverom futott bele ebbe egyszer. Lehet rosszul rémlik, de valami 500ft volt csak nála akkor. Majd szóltak, hogy még tankolni kellene, mert van egy minimális mennyiség amit tankolni kell és azt nem teljesítette. Na igen, csak több pénz nem volt nála, fizetés nélkül ugye távozni nem lehet. Egy másik vásárló segítette ki. Na az már ciki.

De az, hogy bemész és akár 2ezerért tankolsz, az már nem. Sok oka lehet annak is. Pl haverod/szüleid kocsija, csak szólt ha használod rakj már bele 2 ezerért. Vagy mint haverom esetében, hogy annyi volt csak nála. Vagy nem ott akarsz tankolni, de annyi üzemanyag kellett még bele.

2021. aug. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
72%

Németországban azt hiszem 10 vagy 15€ a minimum, amennyiért lehet tankolni, valamelyik kúton ki is van irva.

Itthon nyilván nem tankolok kis összegért, mert azzal nem jutok messzire.

Láttam már olyat, hogy valaki kis összegért tankolt és a kúton a pénztáros a társára cinikusan egymásra nézett.

2021. aug. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
96%
Igazából nem tudom mindegyik kútnál így van-e, de 2 liter alatt nem is tudsz és mivel nem olcsó így 500 forintért nem tudsz, egyébként szerintem sem kell ezzel foglalkozni. Akinek nem tetszik az így járt.
2021. aug. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
89%
Csak akkor ciki, ha a dömpert tankolod a homokozóban. Minden más esetben a ciki korszakot ki kellett volna nőni általános iskola alsóig.
2021. aug. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semennyiért nem ciki. Az a ciki, ha kifogy a tank.
2021. aug. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
63%

Előfordult már, hogy mellettem lévő oszlopnál ecsetfejű bmw-s kiscsávónak véletlen túlszaladt a pisztoly, és a maradék 2000-et a barátnőjétől kérte. Nála persze nem volt pénz. Volt is szóváltás.

Én blazírtan beszóltam, hogy "na, ebből se lesz ma d*gás".

Miközben nálam épp 49 liternél kattant le a pisztoly. Pedig nem is prémium kocsim van, csak egyszerűen nagy a tankja.

Lány rám néz, és vigyorogva megjegyzi:

"Hát vele nem, az biztos." Én bementem kifizetni a tankolást, aztán a lány meg valahogy beült hozzám. Meghívtam vacsorázni, stb.

...

...és a mai napig fennáll ez az állapot. :)

2021. aug. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
miért lenne ciki? Pont eladni viszi a vevőhöz, és még kellene 3-4 liter a biztonság kedvéért...a nagyeszű pénztáros ezt honnan tudja?
2021. aug. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!