Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A gyakori felhasználók nagy...

A gyakori felhasználók nagy része miért nem szereti a VW-t?

Figyelt kérdés
Sok kérdésnél egyhangúan kiutálják a VW-ket, Fosvágennek nevezik, olyanokat írnak, hogy mit vársz tőke, ez csak egy VW, eszedbe nem jusson ilyet venni. Miért nem szeretik az emberek? Miért ilyen itt a hírneve a márkának?

2021. szept. 15. 15:48
1 2
 1/11 anonim válasza:
83%

Ha figyelmesen olvasod a Gyakoris válaszokat, akkor egyértelmű lesz a kép.

Itt 100-ból 99 ember már diákként 3-500-at keres, később meg 4-8 millióért dolgozik, napi 30 percet.

Számukra az autó az AMG merci és az M BMW -től indul.


Ennyi.

2021. szept. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%
Nekem a megbízhatóság hiánya illetve az hogy átverik az embert a fogyasztási adatokkal etc. Nincs ezzel gond, csak nekem nélküle is van élet.
2021. szept. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Mert 3-as golfokkal szaladgálnak, amik folyton lerohadnak
2021. szept. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Mert egy eléggé szervíz igényes márka és ezt nem csak én mondom, hanem egy interneten honlappal rendelkező, kérdezz felelek autószerelő is, bizonyos Péter Gábor. Ahhoz képest meg túlárazott, sokak által túlértékelt márka.
2021. szept. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
De most ugyanígy visszekerdezhetek: miért nem szereti az emberek többsége a francia/ olasz gépeket? Pözso, Citri illetve Fiat, Alfa?
2021. szept. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

3 pont azok nem rohadnak le, ha karban vannak tartva. 😂

Csak azok meg hamarabb rohadtak mint a 2-es.


Én pl dolgoztam a vw-nél, nem voltam annyira elragadtatva, mint amennyire névnek gondolják a vw tulajdonosok. (Én is az voltam jó ideig).


Egyszer egy német ismerősömet kérdeztem, miért vannak annyira oda érte. Mondta, hogy hát a NÉV.


Igen. “Népautó”. Mekkora név bakker.


Még ha az audira mondta volna.

Egyébként magával az autóval nincs bajom, néhány motornál persze megtalálták a technikai zsákutcákat, pl. G60, vagy turbó kombinálva komresszorral, vagy diesel kiegyenlítőtengelyes motor, ahol a tengelyeket csak a csavar fogja, nincs ék/reteszkötés.

Ettől függetlenül vannak jó motorjaik.

Inkább a tulajokat húznám le.

Wolfsburg környékén szerintem valamiféle arrogancia-kapszulát adhatnak mellé ajándékba, mert olyan pöcs módon vezenek.

2021. szept. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
5# Akkor mint mondaná a Ford-ra, 1905-ben már javában gyártották a legendás T-modellt amikor rá kb 40 évre alapították meg a Fauve-t... Tényleg túl hype-olt márka.
2021. szept. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nincs azzal semmi baj ha valaki újat vesz és akkor az jó egy ideig.

De itt olyan kérdések vannak hogy 20 éven túliak és menőzni akarnak vele, meg lenézik a suzukisokat. De pont ilyenek a lefingott bmw-sek is , azt hiszik hogy az már valami. Meg leszarozzák a francia autót, holott az se rosszabb egy cseppet se mint emezek.

2021. szept. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ki ne maradjon a hagymás tejfölös tádéjí!
2021. szept. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Miért hagymás tejfölös? Erről lemaradtam.
2021. szept. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!