Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A gépjármű oktatók szoktak...

A gépjármű oktatók szoktak direkt nehéz forgalmi helyzetekbe belevinni?

Figyelt kérdés
Pl. Szándékosan vakító napfénnyel szemben, többsávos útkereszteződésekbe bevinni, ahol nem működik a jelzőlámpa és balra kell kikanyarodnod alárendelt útvonalról ahol villamosforgalom halad át, és egyéb hasonló nehézségek.

2021. szept. 17. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha lelkiismeretesek, akkor igen. Jobb némi segítséggel szembesülni ilyen helyzetekkel, mint már friss jogsisként tanácstalankodni vagy bepánikolni.

Sőt, egy darab ilyen szituációt kötelezővé tennék a vizsgán is. Aki nem képes elfogadhatóan megoldani, nem lenne szabad kiengedni az utakra.

2021. szept. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
én örültem volna, ha az oktatóm még anno a segédmotorral kivitt volna ilyen szopós helyre. Amikor egyedül mentem ilyen helyre motorral, volt, hogy bepánikoltam és azt se tudtam mit csináljak, mert még nem voltam ilyen helyzetben. remélem majd az autó vezetés oktatóm alaposabban fog tanítani
2021. szept. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
mond neki, hogy kifejezetten szeretnél olyan helyre menni
2021. szept. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az magától jön🤷‍♂️
2021. szept. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Rendszeresen indultunk reggel 6 kor,4 savos+egy kanyarado ut mellett lakom.a parkolobol rendszerint balra nagyivben kellett kikanyarodnom a kulso egyenesen vezeto savba,pont kelet fele😅

2 korgeometrias csomopont is van a varosban,minden oran atmentunk mindegyiken legalabb 1x.nagy mummusok voltak nekem.

Vizsgan visszauton van egy szinten tobbsavoson balra nagyiv,nagyreszt arra viszik vissza a vizsgazokat.

2021. szept. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!