Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Holnap megyek forgalmi vizsgár...

Holnap megyek forgalmi vizsgára, harmadik próbálkozásom. Első 2 alkalommal megbuktam, mivel nagyon izgultam a vizsgán. Most viszont egészen lazának érzem magam a legutóbbiakhoz képest, nem tudom hogyan fogjam fel?

Figyelt kérdés
Félek hogy most valami aprósággal fogom elszurni a vizsgát, az oktatóm is már nagyon sajnált legutóbb, hiszen ő is mondta hogy már rám bízná az autóját olyan jól vezetek, viszont félek hogy holnap nem megy esetleg a parkolás, megfordulás, vagy elnezek egy táblát es későn reagalok, mostmár muszáj átmennem, mert mar rengeteg plusszt kiadott erre az apukám és már úgy érzem nagyon megérdemelném.. félek ismét kicsit

2021. szept. 19. 20:58
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
Akkor most tulajdonképpen mi a kérdés? Menj, osz' csináld!
2021. szept. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van nem is tudom mért írtam 🤣😅 csak kis vizsga előtti pánik vagy nem is tudom hogy mondjam
2021. szept. 19. 21:28
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha megy a dolog akkor sikerülni fog.

Ha nincs megfelelő tudásod akkor inkább bukj meg mert az oktató mellett van lehetőséged tanulni. Ő bele is tud nyúlni ha valami olyat csinálsz.

Ha épp szerencséd van és sikerül a vizsga megkapod a jogsid, bátran neki indulsz a forgalomnak egyedül. ha akkor nem megy a parkolás az a kisebbik gond max szidják a közeli hozzátartóid. De ha akkor be nézel egy táblát/ későn reagálsz akkor nem csak a jogsi ugorhat hanem a szabadságod is.


“ Félek hogy most valami aprósággal fogom elszurni a vizsgát”

akkor ezek szerint az első 2 alkalommal valami nagyot hibáztál.

2021. szept. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Az első vizsgánál mar befejeztem a vizsga útvonalat, és vissza felé mentem. Balra kellett kanyarodni egy 2savos utra ahol a második sáv hamar megszűnik.

Belső sávból kanyarodtam és korulnezessel (sajnos idex nélkül) a kulsobe mentem mert lattma nem jon senki mondom levagom, csak sajnos lemaradt az index ezert vege lett pedig egész vizsgán 1hibam se volt..


A masodikon szörnyen izgultam, remegett a lábam meg minden kesz katasztrófa volt, lámpánál voltam, ami zöldre váltott és nem indult el az előttem lévő autó en meg fogas ponttal kicsit előrébb gurultam de amúgy nem volt semmi gáz, aztán vizsgabiztos is látta h ideges vagyok és nem is vt túl Rendes aztán ott meghuzott, de őszintén jobb is volt nagyon rossz volt az a vizsga..


De azóta voltam 2x is vezetni és nagyon nagyon jól ment ismét csak félek tényleg

2021. szept. 19. 21:45
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ügyes leszel, sikerülni fog!

Azért írtad ki,mert félsz, és bizonytalan vagy. Várod a megerősítést, a biztatás.

Ne agyalj, és ne görcsöl csak sodródj, haladj lépésről lépésre, koncentrálj a feladatokra, és már túl is leszel rajta! Egy kalappal!

2021. szept. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a biztatást! Sajnos sok mindenben bizonytalankodom hiába vagyok ügyes
2021. szept. 19. 22:19
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Na, hogyan sikerült?
2021. szept. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Most fogok menni ma 11:30ra

Most eléggé bizonytalankodom de van egyébként egy enyhébb nyugtatom amit az orvosom írt fel direkt emiatt.

2021. szept. 20. 09:19
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Sok sikert!
2021. szept. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindenen átmentem elsőre, kivéve a forgalmin, ott én is 2x buktam, mert be voltam feszülve. A harmadiknál meg ahogy mondod tök lelazultam és úgy ment mint a karikacsapás! :D
2021. szept. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!