Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Aki az elmúlt pár évben...

Aki az elmúlt pár évben vizsgázott, leírná az egész kresz vizsga menetét? (debreceni)

Figyelt kérdés

2021. okt. 20. 16:49
 1/9 A kérdező kommentje:
B kategória
2021. okt. 20. 16:49
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

1. Elmész oda ahol maga a kresz vizsga fog zajlani.

2. A vizsgáztató rögtön elmondja a szabályokat. Majd neveket sorol fel, és elmondja,ki hova ül majd, melyik számítógép elé.

3. Odaülsz a számítógép elé, és megvárod míg mindenki a helyére kerül, és a vizsgáztató elindítja az időt.

4. Válaszolsz a feltett kérdésekre.

5. Ha végeztél időn belül, akkor csendben megvárod, míg a vizsgáztató mondja a neved. ( ő rögtön látja a monitorján, hogy sikerült vagy sem.

6. Ha sikerült, akkor a vizsgáztató gratulál, te meg boldogan hazamész. Ha nem sikerült, akkor tájékoztat, hogy hol tudsz újabb időpontot kérni a vizsgára.

2021. okt. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ami fontos: iratokat vigyél! (Ha volt korábban pl AM kategóriád, akkor a jogsid is legyen ott)
2021. okt. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kell általános iskolai bizonyítvány is, de nekem elég volt utólag bemutatni (2 hete vizsgáztam), személyi viszont mindenképp legyen nálad!!!!
2021. okt. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, holnap reggel vizsgázok és nagyon izgulok sajnos :(.
2021. okt. 20. 19:12
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mitől félni, ugyanazok a kérdések vannak, mint az eTitan próbavizsgában.
2021. okt. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sikeresen levizsgáztam 72 ponttal, tényleg felesleges volt rágörcsölnöm. Sőt, tökre élveztem az egészet :D
2021. okt. 21. 19:11
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok! Én is így voltam vele, pedig előtte sorra gyártottam a hibátlan próbavizsgákat.
2021. okt. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Pontosan, köszönöm szépen a kedvességed! :)
2021. okt. 22. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!