Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Van olyan adatbázis, ahol...

Van olyan adatbázis, ahol rendszám alapján meglehet nézni, hogy milyen éves autópálya matrica van érvényben az autómra?

Figyelt kérdés
Sajnos nem emlékszem, hogy év elején megvettem-e egy bizonyos éves matricát. Olyan adatbázisra gondolok, ahova összefut mindenhonnan ha valahol vettem egy matricát. Mert ugye lehet több weboldalon is vásárolni online, meg benzinkutaknál is. Szerintem logikus lenne, hogy le lehessen kérdezni, mert valahol csak nyilvántartják ezt, valami alapján büntetnek...

2021. okt. 28. 08:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
2021. okt. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, de ez a kalkulátor csak azt mutatja, amit ez e-autopalyamatrica.hu oldalon vásárolok. A más helyen vásárolt matricát nem tartja nyilván...
2021. okt. 28. 09:30
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor elő kell keresni a blokkot
2021. okt. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
"Amennyiben a keresett rendszámra nem ad találatot rendszerünk, kérjük, keresse a Nemzeti Útdíjfizetési Szolgáltató Zrt. ügyfélszolgálatát."
2021. okt. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!