Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Csinált már valaki olyat,...

Csinált már valaki olyat, hogy pl autópályán találomra kiválaszt egy másik autót, és követi, hogy az a másik hova megy? Még ha az egész országon is keresztül kell követni? Jó móka lehet.

Figyelt kérdés
2021. nov. 1. 01:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
És ebben mégis mi az érdekes, izgalmas? Szerintem az ég világon semmi.
2021. nov. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
10/11: kíváncsivá tettél: ugyan mivel magyaráznád a tettedet a rendőrnek? Az én részemről, simán mondhatom hogy csak "kocsikázok". Semmi nem tiltja hogy BÁRHOL autózzak, még ha nincs is célja. Viszont ha te balhézol, a végén még téged visznek el... :D
2021. nov. 2. 01:58
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kerdező! Nem vagyunk mi vademberek, azert meg kell küzdeni a pofonert, de ilyen szituban ha kapsz valakitől egyet és rendőrt hívasz akkor nalad a laszti, hogy mégis mit csinalsz egy pl Győrben egy debreceni címmel mindazonaltal, persze lesz legrosszabb esetben gyorsított eljarasban egy kis felfüggesztett.

De atgondolva a dolgot, ha megkerdeztem miert jössz utánam es csak kocsikazol a valasz akkor tovabbi par remenytelenül idióta lekanyarodas után hátramenet. Vonóhorgos kocsival nagyobb gáz, a nelköl kisebb. Aztan a valasz a dologra, csak parkolgattam, így sikerült. Aztán betét lapon, vagy közlekedesrendészeti eljaras soran címet is cseréltünk.

Röviden, tenyleg nem ok mast követni. Leskelődni is szoktál?

2021. nov. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!