Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A 338-as főút (=Nyíregyháza...

A 338-as főút (=Nyíregyháza nyugati elkerulője) egyes szakaszaira miféle logika alapján helyezték ki a kerékpáros tiltó táblákat?

Figyelt kérdés

Az m3 és a Kálmánházára vezető út közötti szakaszon evidens, semmi értelme nem lenne a kerékpáros forgalomnak, mivel csak az autópálya felé tudnának haladni.


Ezután a 36-os főútig, majd onnan a 38-asig tiltás van hatályban.


A 38-astól Nyirszőlősig azonban nincs semmi tiltás.


Mi volt mégis a rendezőelv? És ha már egy szakaszon engedik, miért nem lehet az egészen? A sportolóknak is új távlatokat nyitna, de különösen a gyengébb fizikumú, a kerékpárt elsősorban közlekedésre használóknak lenne segítség.


2021. nov. 2. 16:34
 1/10 anonim ***** válasza:
54%

Lehet, azért, mert ott van kerékpárút?


[link]

2021. nov. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A 38-asig van jelentős teherforgalom.
2021. nov. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
32%
Azért, hogyha már kur.vasok közpénzből csináltunk nekik kerékpárutat, akkor esetleg azt használják.
2021. nov. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#1 Ha továbbmész a térképen (nem sokat, elég úgy 100 métert), láthatod, hogy a kiváló kerékpárút véget is ér, tehát annyi haszna van, hogy a zomboribokori nyugdíjasok hazajutnak rajta. A 38-asig nem ér el.
2021. nov. 2. 18:13
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Én rendszeresen kerékpározok, éppen a 38-oson, a kiváló minőségű, biztonságos kerékpárúton.

Szerintem aki a 338-as út 36-os és 38-as főút közötti szakaszán, gyakorlatilag hídon akar menni, úgy, hogy nincs külön sáv, vagy járda (mint a Tiszavasvári felüljárón) annak elment az esze. Életveszélyes.

2021. nov. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#5 Én rendszeresen kerékpározom a 338-ason. Országútival kiváló edzés, zavartalanul lehet haladni, csak a körforgalmakban kell figyelni.
2023. jan. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
őrült hülye vagy...
2023. jan. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7 Köszönöm a bókot. Neked meg sok sikert kívánok a Tiszavasvári úti felüljárón lévő és a többi hasonlóan színvonalas "kerékpárúton" 😃
2023. jan. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

én nem járok a Tiszavasvári felüljárón, életveszélyes, és nem is lehet kerékpározni, hisz járda van csak...


Kizárólag kerékpárút, semmi más.


Te pedig akkor is őrült vagy, mert a 338-as kérdéses szakaszán TILOS kerékpárral közlekedni, nem véletlenül ! Nagyon remélem, hogy egyszer megbüntet a rendőr, mindenki jobban járna , ugyanis ott rohadt gyorsan mennek az autók, bármikor elsodorhatnak, elüthetnek.

Remélem ki vagy világítva, és láthatósági mellény is van rajtad, mert az életeddel játszol!

2023. jan. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

8-as (+6) vagyok


Jelentem, idén eddig 37 alkalommal bringáztam a nyugati elkerülőn, (a keletin is összejött 3 alkalom), és még mindig nem büntetett meg a rendőr 😮

2023. szept. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!