Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Németeknél egyre több a...

Németeknél egyre több a mozgáskorlátozott?

Figyelt kérdés

Azt figyeltem meg, hogy egyre több a roggyant parkoló.

Régen csak 1-2 volt közel a bejárathoz. Aztán az egész első sor, most meg már szinte minden sornak a közelebbi vége.


Ennyire nő az igény, illetve a korlátozottak száma?



2021. nov. 4. 15:37
 1/8 anonim ***** válasza:

A hatályos jogszabályok értelmében minden kialakított 50 db parkolóból 1 db mozgássérült parkolónak kell lennie.

Amúgy meg mit zavar, hogy több ilyen parkoló van? Nehezedre esik 3 lépéssel többet megtenni a bejáratig?

2021. nov. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Anyád a roggyant, bunkó paraszt!


Nyilván a társadalom elöregedése és egy sor civilizációs betegsèg az oka annak, hogy nő az igény a mozgáskorlátozottaknak fenntartott, bejáratközeli parkolóhelyekhez. De ez nem német specialitás, legfeljebb ott jobban lekövetik az igényeket.

2021. nov. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

“ Amúgy meg mit zavar, hogy több ilyen parkoló van? Nehezedre esik 3 lépéssel többet megtenni a bejáratig?”


Nem írtam sehol, hogy zavar. Kérdeztem. Téged viszont a feltételezésed alapján zavar, hogy valaki kérdezi merészel. Kicsit vonulj vissza, és szállj magadba.

Egyébként alapból is jóval messzebb parkolok mindig, mert a magadfajták nekicsapkodják az autónak a sajátjukat.


Egyébként ha annyit túráznál és futnál mint én, nem lenne ott lent bepálva, és kedvesebb kommenteket írnál. Próbáld ki.:)

2021. nov. 4. 20:36
 4/8 A kérdező kommentje:

2: sajnálom, hogy ennyire erősen materialista tanokat vallasz, és parkolófétises vagy. Azért szép hogy ennyire kiállsz a parkolóhelyek jogaiért.


Ugyanis szándékosan az embereknél a “mozgáskorlátozott” kifejezést használtam, mert van ennyi tisztelet bennem. A parkolót illettem roggyant kifejezéssel.


Ellenben veled, aki másnak az anyját szidja. Mindig érdekelt, meséld már el légyszíves. Ha egy hasonszőrű barátod a kocsmában beléd köt, akkor lekeversz az anyjának egyet?


A parasztra nem reagálok, hisz szívesen lennék földműves a saját birtokomon.


A komment további részéért köszönet.

2021. nov. 4. 20:45
 5/8 anonim ***** válasza:
mivel a németeknél még a 200 éves öregasszony is vezet, így ezért is van több, mert ők már csak bottal tudnak járni, ha tudnak... a szomszédom kb 75 éves, parkinson-os. és így vezet...
2021. nov. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5 viszont ez 10 éve sem volt másképp. Nekünk a szembeszomszéd volt ilyen. Bár nem Sir Parkinsonnal volt gondja hanem Herr Alzheimerrel. De vezetett. Viszont ahogy látom, nem nagyon foglaltak ezek a helyek, ha meg igen, gyakran látom, hogy max “geistlich behindert” aki odaáll.
2021. nov. 4. 22:13
 7/8 anonim ***** válasza:
az tény, hogy nem annyira foglaltak. de hát ez van, engem nem zavar, h üresek. bár a múltkor a német rendőr ott parkolt, azt elment dönert venni:D csattogtak is a telefonok:DD
2021. nov. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen
2021. nov. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!