Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Most teszem le a c-s jogosítvá...

Most teszem le a c-s jogosítványt lány létemre. Szerintetek előítéletekkel lesznek velem szembe egy-egy munkalehetőségnél ha jelentkezek sofőrnek, és csak azért el fognak utasítani, mert lány vagyok, és kezdő?

Figyelt kérdés
2010. szept. 6. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem valószinű! Én láttam már nagyon csinos fiatal lányt kamiont vezetni :) viszont ha hivatalosan állást akarsz vállalni, akkor szerintem kell PÁV alkalmassági is
2010. szept. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha sofőrnek jelentkezel, valószinű, hogy a friss jogsi miatt utasítanak el, nem a lányságod miatt :) Amúgy tényleg nem árt, ha nem három napos jogsival állítasz be valahová :)
2010. szept. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én több mint 1 éve csináltam, és lesza..-nak! Ja és lány (29 éves) vagyok. Vagy egy fiú ismerősöm, ő kb. 2 hónapja csinálta meg a B-t (!!!!!!!!!!!) és egyből lett munkája! Az a baj, hogy sok helyen nem elég a vezetés, hanem pakolgatni is kell, és ha nem is nagy cuccokat, akkor is egyből elhajtanak mindenféle ürüggyel, vagy egyszerűen nem hívnak vissza, nem válaszolnak e-mailre stb. Légyszi írj ide privit, hogy hol és kinél csináltad! (felteteles@citromail.hu)
2010. szept. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha ismerős tesz be az állásba, akkor nem lesz hátrányod. Ha nincs ismerősöd, akkor meg amúgy sincs túl sok esélyed a sikerre(de ez bárhol igaz).
2010. szept. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!