Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Bpn hol van olyan éttermem...

Treafóház kérdése:

Bpn hol van olyan éttermem vendéglő ahol van olyan kerthelyseg vagy utcán lefoglalt rész ahol közvetlenül a székek mellé meg szabad állni autóval hogy van rengeteg szabad parkolóhely vagy pedig le lehet foglalni parkolóhelyeket a vendégeknek?

Figyelt kérdés
2021. dec. 22. 07:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Van sok ilyen, de segítene, ha leírnád, miért fontos ez. Nehezen mozgó vendég lenne veletek?
2021. dec. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Rendelj pizzát, olcsóbb és problémamentesebb.
2021. dec. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem számít miért fontos az éttermek címe az ami fontos. Nem jarashibas vendegek lesznek, a kocsik jelenléte a fontos
2021. dec. 22. 09:57
 4/12 anonim ***** válasza:

A Tacuba terasza mellé, ha előre megbeszéled, odaengedhetnek. (Azért nekik elárulhatod, miért fontos…)


A Lidi Mama teraszánál úgy is le tudsz parkolni, hogy a kipufogógázzal melegen tartod a sörödet.


Meg persze a kategoria klasszikusa a Dallas, ami amúgy is egy benzinkút - kajálda kombó.

2021. dec. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Elektromos autó lesz. De olyan hely kell ahová jöhet 20 is. Elfér annyi?
2021. dec. 22. 12:47
 6/12 A kérdező kommentje:
(tölteni nem kell)
2021. dec. 22. 12:48
 7/12 A kérdező kommentje:
Vegulis elmondhatom miert fontos csak előbb kapják választ
2021. dec. 22. 12:54
 8/12 A kérdező kommentje:
A tacuba nem tudom elvileg jó e nem találtam fotokat róla de a gond az hogy túl külváros...
2021. dec. 22. 12:57
 9/12 anonim ***** válasza:

Ja , hogy 20. Meg hogy külváros. Vannak még itt “apró” részletek.


Jó lesz az a Dallas akkor szerintem.

2021. dec. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Jó, értjük, autós bandázást akarsz a haverokkal, nincs ebben semmi extra.

Van egyéb megkötés? Pl. ültetett autók?

Pl. a Vízisport utcában vannak éttermek, amik közül van olyan, aminek az oldalteraszáról elérhető a parkoló szerintem. De én pl fennakadok, nem tudok bemenni. Bár nem tudom hol találsz olyan helyet, ahol decemberben kinyitják a teraszt.

2021. dec. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!