Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha belenyúl a vezetés oktató...

Ha belenyúl a vezetés oktató a kormányba de nem a kormányt hanem a kezedet fogja meg, akkor kikezd veled?

Figyelt kérdés
Nehéz eldönteni mert rendesnek tűnik, igaz csak néhány órám volt még vele. De volt hogy egyszer hosszabban rajta hagyta a kezemen a kezét kormányzás közben, igaz volt mit kikerülni. Nem tudom eldönteni mert más erre utaló jel nincsen. Egyszer megdicsérte hogy szépen nézek ki de nem volt több. Ez már az a kategória, vagy én lennék naiv? Amíg nem bizonyosodom meg róla nem akarok nagy hűhót csapni. Mit gondoltok?

2022. jan. 3. 20:32
 1/6 anonim válasza:

Szia!

Szerintem ha téged ez nem érint kellemetlenül, és nem befolyásolja negatív irányba a tanulási folyamatot, akkor nem érdemes " problémázni ". Azonban ha téged ez zavar, és nem tetszik, bátran szólj neki, válts oktatót, akár autósiskolát. Nem azért fizetsz ki egy rakat pénzt, hogy egy gázos oktatóval dolgozz együtt. Azonban az is lehet, hogy tényleg csak a kormányzásban akart így segíteni, hiszen lehet úgy gondolja, hogy így jobban ráérzel a mozdulatra, mintha csak a kormányt rángatja a kezed alatt. Mérlegelj <3

Jó vezetést!

Üdv, egy szintén tanulóvezető :)

2022. jan. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tisztázni kell, mi volt abban a szituációban a szándéka és tisztázni, hol is vannak a határvonalak.
2022. jan. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem gondolom, hogy kikezdene veled, de ha zavar, akkor legközelebb mondjad meg neki, hogy legyen szíves ne fogdosni
2022. jan. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én váltas közben fogtam meg a kezét időnként. Akkor kikezdtem vele? Xd

Amúgy lehet csak figyelte a kikerülnivalót és bambult. Nem látnék bele többet.

2022. jan. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :D amúgy minden rendben van, szóltam hogy zavar, bocsánatot kért és mondta hogy nem szándékos, innentől figyelni fog erre.
2022. jan. 4. 14:50
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is rátette a kezemre a kezét mikor váltottam. Sőt, volt olyan is, hogy rácsapott, mikor váltani akartam. Amúgy jófej volt. Nálunk is mondogatta, hogy csinosak vagyunk. Sőt azt is mondta amikor ügyesek voltunk, hogy ha nem lenne nős, most puszit is adna, de nem most szabad, mert nős. :)

Egyszer nem akart kikezdeni senkivel. Családos ember.

50 es férfi, de mindenkivel megtalálja a hangot. Minden korosztállyal szót ért. Tök jó emberismerő.

Nekem a haverom lett.

2022. jan. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!