Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha egy évre elvették a B...

Ha egy évre elvették a B jogsim akkor mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Segédmotorra visszakaptam. Ittas vezetés miatt, amit nagyon megbántam.
2022. jan. 25. 12:35
 1/9 A kérdező kommentje:
És mi a menete a visszaszerzésnek?
2022. jan. 25. 12:36
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Attól függ mennyi véralkoholszinttel kaptak el. Valószínű újra le kell majd tenni B-re.
2022. jan. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%

Talan hatosagi vizsgara koteleznek, de lehet hogy visszakapod egy ido utan. Valoszinuleg nem volt annyira veszes a veralkoholszinted, mert M-re visszakaptad.


Egyebkent megtudod gyorsitani dolgot, ha irsz egy elevelet hogy neked szukseged van a mindennapi eletedhez a jogositvanyra, mert elengedhetetlen a munkaba jarashoz, azzal hordod a nagy beteg mamit a korhazba, igy nem tudsz eleg penzt keresni a 9 gyermekednek, stb..

2022. jan. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tavaly márciusban volt az incidens. 0.75 ha jól emlékszem!
2022. jan. 25. 15:19
 5/9 anonim ***** válasza:
55%

Ha jól emlékszel?

Most mólés vagy?

2022. jan. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5. Nem értem!
2022. jan. 25. 19:57
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szigoritott vizsgara kell majd menned amin elsore altalaban mindenkit megbuktatnak ritka mikor atengedik az illetot elsore. Ha atmesz a szigoritott vizsgan akkor visszakapod a jogsitad. Kovetkezo alkalommal ha ismet ittasvezetesert kapnak el vagy hasonlo akkor borton buntetest fogsz kapni.

Komolyan er annyit az a hulye alkohol hogy utana ennyit szopj?

En is szoktam inni de 1 korty sor utan se uluk be vezetni az autoba meg a sarokig se.

2022. jan. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

7 es nagyon megbántam elhiheted! Nincs rá mentségem!

Ilyenkor motorral nagyon rossz..

2022. jan. 26. 07:16
 9/9 A kérdező kommentje:
Visszakapom simán 4000 ftos illeték és ennyi! Mivel kategóriára vették el! Most jöttem a hivatalból! Juhéjj!
2022. jan. 26. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!