Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Létezik még a Forensis MOL...

Létezik még a Forensis MOL kedvezmény-kártya?

Figyelt kérdés
Lejárt a kártyám, a MOL-nál azt mondták, nem adnak újat, regisztráljak náluk. Megtettem, kaptam a telefonra kódot, ami kártyaként kellene működjön, de nem fogadja a kúton a rendszer. Tud valaki tanácsot adni?

2022. febr. 8. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom ezeket a partner kártyákat a MOL-nál már nem lehet használni, helyette jött a MOL Move applikáció telefonra. Ezen is eltudsz érni hasonló kedvezményeket mint a partner kártyánál.
2022. febr. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Majatom ***** válasza:
100%
Én is próbáltam a regisztrációnál megkapott vonalkódot kinyomtatni, és azt vittem a kútra, de nem fogadta el a rendszer, a telefonom meg nem elég okos az applikációhoz. Azt mondták a kúton, hogy majd lesz ehhez is plasztik kártya később, de külön igényelni kell.
2022. febr. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Megszűnt. Én nem tudok róla, hogy lenne helyette más.
2022. febr. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kösz a tippet, de a forensis is egyre gagyibb lett, az elején még 19 Ft kedvezmény járt a 100-as benzinre.

Mol move-al meg 1 millió forintot el kéne tankolnom évente, hogy 15Ft kedvezményt kapjak :))

2022. febr. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Forenis-es, vagy más pontgyűjtő kártyát be lehet regisztrálni a MOL Move app-ba. Nekem így lett egyből Gold szintem, amihez van állandó 15 Ft/l kedvezmény a 100-asra.

Normál üzemanyagra is lesz kedvezmény. Gondolom majd amikor elszállnak az árak február 15 után.

2022. febr. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!