Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Forgalmi vizsgán mikor kell...

Forgalmi vizsgán mikor kell megkérdezni, hogy melyik irányba haladjak tovább?

Figyelt kérdés
Amikor szemben behajtani tilos van, de jobbra balra lehet menni?
2022. febr. 13. 08:03
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Nem kell megkérdezni, mert mondani fogja az oktató. Ha véletlen nem mondaná (amire kicsi az esély), akkor amerre szimpatikus (célszerű persze jobbra menni), ugyanis útvonaltévesztés nem számít hibának, ha mindent szabályosan csinálsz.
2022. febr. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
75%
nekem úgy tanította az oktatóm hogy akkor, mikor szembe behajtani tilos, de jobbra meg balra lehet menni, azért hogy lássa a vizsgabiztos, hogy tudod, hogy szembe nem mehetsz be
2022. febr. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ilyenen buktam meg most az utolsó felében a vizsgának, egy kis utcában későn kapcsoltam, hogy mi van, és későn kezdtem el megkérdezni, erre belefékezett az oktató. Mire elkezdtem kerdezni már fékezett.Csak pár mp-vel kellett volna szerinte hamarabb. Pedig előtte mindig észrevettem az ilyet, nem volt hibám.
2022. febr. 13. 08:45
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor az oktató hibázott. Végig mondani kell az útvonalat, neked nem kell kérdezned. (alapból nem szeretik a vb.-k, ha a tanuló beszél vizsga közben)
2022. febr. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Ha nem mondanak semmit, akkor egyenesen, ha az nem lehet akkor amerre szimpatikus.
2022. febr. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ha nem szól, akkor egyenes, ha tiltja a kresz, szabad választás...
2022. febr. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem direkt hangsúlyozta vizsga előtt, hogy ha nem mondja, merre kanyarodjak, az azért lesz, mert egyenesen nem lehet továbbmenni, és nekem kell rákérdeznem, merre tovább.
2022. febr. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem neki kellene időben szólni?
2022. márc. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!