Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » 1 hónapra eltiltottak a...

1 hónapra eltiltottak a vezetéstől most ez hány napot jelent?

Figyelt kérdés

4 hét azaz 28 nap?

Vagy 30 nap?

Vagy 1.-től 1.-ig?

Mert nem mindegy


2022. márc. 16. 11:18
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

99%-ban nyilván a sofőr hibája, de nem ismerjük a körülményeket.

Bár szkeptikus vagyok hogy az úton nem látszott a kosz vagy akármi, szóval jelen esetben valószínűsítem hogy nem a takarítók a hibásak, de:

Pl. a városunknak volt egy olyan csodálatos féléve, amikor valami miatt rohadt későn kapcsolták fel a közvilágítást, és iszonyat hamar kapcsolták is le. Konkrétan már legalább fél órája korom sötét volt, mire elkezdtek világítani A KÉT ÉVE FELSZERELT ENERGIATAKARÉKOS LEDES sz*rok. Valami nagyon bűzlött ott, de az most nem lényeges.

És hiába megy óvatosan az ember, ha korom sötét van, akkor korom sötét van. Mondanom sem kell, megszaporodtak a kisebb-nagyobb balesetek.

Így látatlanban nem akarom védeni a kérdezőt, viszont igenis vannak olyan helyzetek, amikor a vezetőn kívül más is ludas, azaz gyakorlatilag kivédhetetlen a baleset. És persze a rendőr meg a helyszínelő is ember, nem kizárható az inkorrekt felelősségre vonás.

2022. márc. 17. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

" Képzeld bőven lassabban mentem a megengedettnél te nagyon okos."

Kár hogy nem ismered az útviszonyoknak megfelelő sebességet.

2022. márc. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

A kérdezö válaszai:

csúszott az út, és nem takarították

bőven lassabban mentem a megengedettnél

meg egy törölt válaszban, hogy 50-nel ment

elszállt a kanyarban az árokban kötött ki


Ezek alapján egyáltalán nem az útviszonyoknak megfelelö sebességel ment, csúszós úton, kanyarban az 50-es sebesség igenis túl goysnak számít.


Kár, hogy egyes válaszokat teljes egészében töröltek - részben jogos, mert a kérdezö minösíthetetlen hangnemben kezdett örjöngeni -, mert így sok infó eltünt arról, hogy miért a kérdezö volt a hibás, és miért nem alkalmas - legalább is szerintem - egyáltalán autóvezetésre´.

2022. márc. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

OFF Topic

#21


A közvilágítás be/lekapcsolása közvilágítási naptár szerint történik, a szolgáltató (e.on, MVM) végzi, számítógép vezérelt, a körzethez tartozó minden településen egyidőben történik, semmi összefüggésben nincs az "energiatakarékos, LED-es sz*rok"-kal vagy a város vezetésével.

2022. márc. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Hát ha valóban törölve lett néhány válasz, akkor így már minden világosabb. Meg köszi az infót a közvilágításról, ezt nem tudtam. Bár azt továbbra is fenntartom hogy büdös az ügy, csak máshol :)
2022. márc. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Nem én töröltem ki azt most mondom, hanem vmelyik lekvár lelkű nem bírta elviselni az igazságot
2022. márc. 18. 05:32
 27/29 anonim ***** válasza:
Igen, a törölgetősdit én is utálom. Pláne amikor egy nyomvadt viccet törölnek ki egy eleve értelmetlen kérdés alól.
2022. márc. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%

Az eltiltás hatálybalépésének napjától a következő hónap (számát tekintve) ugyanazon napjának 24. órájáig. Ha nincs ilyen nap a lejárat hónapjában, akkor a hónap utolsó napjának 24. órájáig.

Amennyiben a vezetői engedélyt az eltiltás hatálybalépése előtt bevonták, vagy leadásra került, akkor az eltiltás kezdőnapja a bevonás, illetve a leadás napja.

2022. márc. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Kösz tesómsz 28#
2022. márc. 20. 09:57
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!