Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha autópályadij nélkül felhajt...

Ha autópályadij nélkül felhajtok a pályára és közben lerobbanok és ez ok miatt kifutok a 60 percből, akkor is jár majd bünti?

Figyelt kérdés

Mondjuk kb. van még a 60 percből 30 perc hogy megvegyem a pályadijat, de közben bezavar az Ördög és lerobbanok a pályaszélén, közben a legközelebbi kút 15 kmre van, de már nem érkezem megvenni.

Utólag lejön a bünti gondolom. Mivel tudom bizonyitani hogy egyszerüen kifutottam az időből technikai probléma miatt?

Ha jön az autómentő az tud nekem adni valamilyen számlát vagy olyan bizonylatot amivel utólag bizonyitani tudom hogy az Ördög bezavart?

Nem történt velem ilyen, csak kiváncsi vagyok hogy ilyen esetben mi történik, mert bárkivel megeshet ez.

Gondolom nem fog senki azzal törődni az adott helyzetben, hogy gyorsan taxit hiv és elviteti magát a legközelebbi kútra hogy megvegye, közben ott hagyja a pálya szélén az autót.

Jó tudom, hogy netről is lehetne abban a helyzetben venni, de abban a zürzavarban az ember nem gondol mindenre.


2022. márc. 30. 12:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Szőke nő is kaphat defektet, de ahhoz mentőt kell hívni. Eddig arról volt szó, hogy az autó robban le.
2022. márc. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Hát egy defekt is nagyjából egy lerobbanás és kb. 30 percet vesz igénybe aki nem gyakorlatias benne.
2022. márc. 30. 17:44
 13/17 anonim ***** válasza:
Hogy lehet murphy törvényre hivatkozni, ha te szándékosan nem akarsz fizetni?
2022. márc. 31. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Hol olvastad hogy szándékosan kiakarnám kerülni a pályadijat??

A véletlen helyzeteket vázoltam fel, mert semmi sem biztos, mert biztos hogy nem mindenki felhajtás előtt tudja megvenni a pályadijat, hanem a 60 perc türelmi időt kihasználja.

Na és ha közben valaki rosszul lesz és kifut az időböl?

2022. márc. 31. 15:50
 15/17 anonim ***** válasza:

Na most akkor véletlen, vagy tudatos?

Nem tudja megvenni a XXI. században? Ne röhögtess.

2022. ápr. 1. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

15: Szerezzél be valahonnan távcsövet. 👅

Se véletlen se tudatos, hanem csak feltételezve kérdeztem az egészet hogy mi lenne ha, de már egyből rosszindulatúak vagytok, csak sertéskedtek.

Mindig felhajtás előtt vettem meg a pályadijat és továbbra is igy fogom, csak hogy mindenki lenyugodjon. 👅

2022. ápr. 1. 14:57
 17/17 Andizsuzsi ***** válasza:

"Na és ha közben valaki rosszul lesz és kifut az időböl?"


Akkor befizeti a büntetést.

2022. ápr. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!