Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miért viselkedett ilyen...

Miért viselkedett ilyen agresszívan akit megelőztem?

Figyelt kérdés
Lakott területen kívül 50-el ment egy suzukis. Nem volt előzni tilos tábla, szemből nem jött senki, belátható volt az út. Indexeltem, elkezdtem előzni, de mire mellé értem nekiállt gyorsítani, mire padlóztam és le tudtam előzni mert közben már láttam, hogy szemben jön egy autó pár száz méterre. Utána 3 km-en át villogott mögöttem és rám tapadva jött közel hozzám.
2022. ápr. 5. 20:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kifogtál valami idegbeteget. Nem nehéz, sajna sokan vannak.
2022. ápr. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy pont szar napja volt egy egyébként is agresszív mebernek, vagy te csináltál valami olyat egy kicsit korábban (akár úgy is, hogy nem vetted észre), amiért ő megsértődött.
2022. ápr. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*embernek
2022. ápr. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sok az ilyen állat, aki akkor találja meg a gázpedált, amikor elkezdik megelőzni.
2022. ápr. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert bunkó. Ha már nem ment gyorsan, legalább az előzést ne veszélyeztette volna.
2022. ápr. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Időjárási front van, gyerekek!


A városban, lakóházak között mentem egy úton, ahol az út szélén lehet parkolni. A mi oldalunkon minden szabályos hely foglalt volt. Láttam, hogy a túloldalon van hely, ezért meg akartam fordulni. Mivel egy ívben nem tudtam, ezért közben egyet tolattam is. Közben szemből odaért egy autó és nyomni kezdte a dudát. Pedig kb. csak le kellett lassítania, mert már indultam is. Aztán ahol tolatva be akartam állni a kiszemelt helyre, ott mellém állt, akadályozott a tolatásban és magyarázni kezdett valamit. Szerencsére a felhúzott ablak miatt semmit se hallottam. Kb. fél percig mondta a magáét, mire végre kikerült és én is be tudtam állni a parkolóhelyre.

Szóval ő is addig sietett, amíg miattam lassítania kellett, de "népnevelni" azért volt ideje.


A miértekre már régóta nem keresem a választ. Mert hülye, mert régen dugott az asszonnyal, mert a főnöke lecseszte, mert megszokta, hogy mindenkit reguláz. Mert időjárási front van, mert gyerekkorában nem kapott elég szeretetet a szüleitől, mert irigykedett a kocsimra. (Amit 1,7 M Ft-ért vettem egy éve, szóval nem ócskavas, de nem is luxusautó.)

2022. ápr. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy aggresszív fāsz. Ennyi a magyarázat.
2022. ápr. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a legértetlenebb autósok az összes közül,faluban megy 48-al, azon kívül 85-el, betartva a követési távolságot, szabályosan megelőzik aztán hirtelen rákapcsol ő is és megy utánnad mint az eszeveszett
2022. ápr. 6. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!