Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szerintetek hány órával...

Szerintetek hány órával számoljak a mire mehetek vizsgázni vezetésből?

Figyelt kérdés
Kezdeném ott hogy én a szüleimmel az utóbbi időben sokszor kimentem gyakorolni mielőtt a tanfolyamot elkezdtem volna, így volt némi rutinom. Nos az oktatóm nagyon szigorú, gyakran kiabál de csak ha nagy hülyeséget csinálok, ismerősök is akik hozzájártak elég stresszesen mentek mindig hozzá. Jelenleg 22 órám van (18 éves vagyok egyébként) és egy kb. 20 ezer fős városban vezetek, néha bemegyünk a rutinpályára ha olyan manővert csinálunk amit még soha. Suli után szoktam menni így gyakran hulla fáradt vagyok, a vizsgám Keszthelyen lesz de még sose mentünk le, (ismerek olyat aki sose vezetett a tanfolyam előtt de 10. órájában már a vizsgahelyen vezetnek ugyanez az autósiskola) szerintetek mikor fog levinni? És kb. mennyi idő egy ekkora várost megtanulni hogy a vizsgán ne legyen gond?

2022. ápr. 10. 18:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a cél hogy megtanuld az egész várost, hogy a vizsgán ne legyen gond.


Hanem tudni kell a kreszt, és aki tudja, ismeretlen uton is tud helyesen közlekedni.


Tudom, így logikus, és van értelme betanulni az útvonalakat, ha gyorsan le akarunk sikeres vizsgázni.


De nekem ilyenkor az oktatóm mindig elkezdi ezt a kreszes dolgot.

2022. ápr. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Mire mehetsz vizsgázni?

580 km levezetése után

2022. ápr. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez az 580 km nincs meg 30 óra alatt...csak akkor, ha valahogy elcsalják, máshogy írják a km-t.

Majd érzed,mikor állsz készen, látatlanban nem tudjuk megállapítani,neked mennyi óra kell.


De minimum a 30

2022. ápr. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Akkor kérdezek személyes tapasztalatokat, nektek hogy ment 20. óra környékén?:)
2022. ápr. 10. 19:44
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

20. Óra környékén éppen elment a kedvem a vezetéstől. Mindig délután mentem, és olyan fáradt voltam, persze, olyankor nő a reakcióidő is. Mindent későn fogtam fel, hibat hibára halmoztam.

Meg nem is volt annyi rutinom, mint most, 36 órával. Most már kezdek belejönni :D

2022. ápr. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nekem is ez a helyzet sajnos, mindig suli után megyek, te hogyan állsz mikor vizsgázol?:)
2022. ápr. 10. 21:32
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor kezdtünk beszélni a vizsgáról, hogy hogy érzem és az oktatóm is hogy látja, mennyi óra kellene még. Ő kapásból mondta a 40et.

És én is éreztem, amikor már ennél a kötelező 30nál jártam, hogy ennyi rutinnal nem mennék át a vizsgán. Szóval vettem több órát

2022. ápr. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Időpontra várok 😬

Múlt alkalommal beszéltük,hogy vizsgára jelent. De azóta se tudok semmit. Majd szerdán talán megtudom, amikor megyek vezetni.

Apr.19ig már foglalt minden időpont, szóval valamikor utána

2022. ápr. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi szépen ez adott egy kis reményt, sok sikert kívánok hozzá!:)
2022. ápr. 10. 21:35
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet délelőtt órád?

Nekem néha van, és akkor fényévekkel sikeresebb vagyok.


De már értékelem a délutáni vezetést, mert akkor nagyobb a forgalom, és nagyobb kihívás a szabályos vezetés 😁

2022. ápr. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!