Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy míg a...

Miért van az, hogy míg a kerékpáros közösség mindent el akar venni az autósoktól addig a hagyományos rolleresek meg nem?

Figyelt kérdés

Pedig egy rollernek sokkal kevesebb helyre van szüksége mint egy kerékpárosnak. Ráadásul olcsóbb is egy roller mint egy kerékpár.


A kerékpár továbbá jobb fogyókúrához, mert az intenzív mozgás mellett folyamatosan állni is kell.



Arról már nem is beszélve, hogy rollert felvihetsz külön jegy nélkül a vonatra, egy kerékpárra már fizetni kell.



Ezen kívül vannak tereprollerek is, igaz Magyarországon nehéz hozzájutni, ezért az emberek maguknak csinálnak. De minden megvan egy rolleren ami egy kerékpáron. Sőt, még jobb is rollerrel közlekedni mint kerépárral.


2022. ápr. 24. 15:04
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
65%

9. Nem ertetted amit az #5_ben leírtam?


Ott a járda. Punktum.

2022. ápr. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

#10

De miért kéne ott mennie?

Ezt nem értem.

És ha elüt valakit? Egy rollerre nem tudsz biztosítást kötni sajnos

2022. ápr. 24. 19:38
 13/28 A kérdező kommentje:
Mert a kerékpárosokat még megkértem hogy a járdán mennek. Mert van nagy kormány, simán kikerülik a gyalogosokat
2022. ápr. 24. 19:41
 14/28 A kérdező kommentje:
Ha egy rollerrel akarsz nagyot kanyarodni nem tudsz, mert nem ilyenekre van kitalálva a kormány. Sokkal jobb lenne nekik saját sáv
2022. ápr. 24. 19:41
 15/28 anonim ***** válasza:
67%
Unatkozó nyomorék vagy, fejezd már be a fasságot.
2022. ápr. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

Ezt lehetne mondani a kerékpárosokra, igen. Akik a fél városban dugót idéznek elő csak azért mert milyen jó kerékpározni.

Én továbbra is csak a kérdésemre szeretnék választ kapni.


"Miért van az, hogy míg a kerékpáros közösség mindent el akar venni az autósoktól addig a hagyományos rolleresek meg nem?"

2022. ápr. 24. 19:48
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

#16: Na mégegy fasság :))

Pont azért szoktam rá a biciklire, mert az autók dugóban állnak.

Nem én tartom fel őket, hanem ők engem. Autóval 1 óra alatt érek be a munkahelyemre, biciklivel 25 perc.

2022. ápr. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

Áhá!

Tehát az egyik ok az a sebesség...

Így értelmet kap amit kaptam válasznak, hogy a roller csak 10km/h míg a kerékpár több.


Ez lenne az összes ok amiért inkább a kerékpáros közösség akar mindent elvenni, a rolleresek meg nem?


Ha a roller gyorsabb lenne akkor az lenne a nyerő?


Erre megy ki a játék?

2022. ápr. 24. 19:53
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar senki semmit elvenni, a járda a gyalogosoké és a lábbal hajtós rollereké, az bicikliút vagy biciklisáv a bicikliseké és e-rollereseké. Ha nincs járda meg bicikliút, akkor megy mindenki az autók közé.
2022. ápr. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm #19!

Most már mindent értek.

Bevallom, én teljesen másképp értelmeztem ezt a helyzetet.

2022. ápr. 24. 19:58
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!