Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kötelező órákat venni ha az...

Kötelező órákat venni ha az oktató akarja és nem is megy annyira jól a vezetés?

Figyelt kérdés
Már 60 at vettem de még kell 10 et venni. Vizsga időpont van. Csak pénzem nincs már. Kötelező venni? Sajnos nem megy annyira jól mindig van valami baja ide nem néztem oda nem néztem. Sorsolás még nehezen megy, nem kapcsolok időben hogy sorolni kéne. De már megjegyzem lassan az útvonalakat. Ami tudom hogy nem jó mert a jó sofőr bárhol vezet, nem pedig betanulja az út vonalat. Igazából már nagyon megbántam ezt az egészet már rájöttem nagy tehetségem nincs hozzá. valószínűleg idegen helyeken nem is biztos hogy fogok tudni vezetni. Olyat lehetne hogy nem veszek többet hanem megyek vizsgára ha nem sikerül akkor én befejeztem. Vagy vegyem ezt még meg szerintetek? Vagy hagyjam az egészet vagy mit kéne tenni? Az se biztos fogok én vezetni egyedül erre ki dobtam erre egy vagon pénzt. Ráadásul már hitelt vegyek fel vagy hogy fizessem?? Úgy bánom már ezt az egészet. Busz sokkal egyszerűbb inkább annál kellett volna maradni.

2022. máj. 16. 18:54
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja még annyi ti meg mondanátok e gondot okoz kifizetni vagy az szégyen?
2022. máj. 16. 18:54
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Nem kötelező, 30 óra kötelező. Mond el nyugodtan, hogy nem tudsz többet fizetni. Vizsgàn próbálj mindenre figyelni. Mert pótvizsga, pótóra még többe kerül mint most a 10 óra. Egyèbkènt a 60 is durva.. Mostmár ne add fel. Gyűjtögess és fejezd be. Sok pènzed van benne. Arról nem beszèlve, hogy csak dràgàbb lesz később, ha előlről akarod egyszer kezdeni.
2022. máj. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen az amikor nem gondolkozik valaki, csak megy a többi hülye után.
2022. máj. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ha nem vezetsz addig nem tudod meg neked való vagy sem.
2022. máj. 16. 20:32
 5/10 anonim ***** válasza:
73%

Mi a probléma, mi nem megy? Az oktatód egy kétbalkéz. Azt kellene gyakorolni, ami nem megy. Elhiszem, hogy ennyi idő után el vagy keseredve, de ne add fel, csomó időt, pénzt és energiát beleöltél már. Tarts kis szünetet, ha nem mész át vizsgán.

Oktató milyen? Türelmes? Gyakoroltat? Vagy csak mentek?

2022. máj. 17. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Persze az út vonalakat meg mindent ami kell a vizsgára. Hát én szerintem ezt nem nekem találták ki. Életem legnagyobb hülyesége volt ez a jogosítvány.
2022. máj. 17. 12:59
 7/10 anonim ***** válasza:

Hol vezetsz, Bp. - en? Mi nem megy?

Én egyszerűen betanultam az útvonalakat, milyen tábla hol van, merre lehet menni. Gyakorolni a parkolást, emelkedőt lehet külön, jól elmagyarázza, menni fog.

2022. máj. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Alex Fly ***** válasza:
100%
Nem kötelező. Mint ahogy levizsgázni vagy járművet vezetni sem.
2022. máj. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező, de ha már ennyi energiát beleöltél, kár lenne veszni hagyni.
2022. máj. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia! Mi történt, hogy sikerült?
2022. jún. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!