Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A feleségem szeretne valamilye...

Fradiszerelem kérdése:

A feleségem szeretne valamilyen budapesti rutinpályán, tanpályán gyakorolni. Hol van a fővárosban olyan tanpálya, ahol - akár térítés ellenében - saját autóval lehet gyakorolni? (Már van jogosítványa, csak rutint szeretne szerezni! )

Figyelt kérdés

2019. ápr. 2. 13:18
 1/10 Hovarju ***** válasza:
0%

Érdemes lenne megérdeklődni, hogy a Budaörsi virágpiacon van-e lehetőség erre.

Vagy a Berda József utcában van tesztpályája az autóklubnak.

Szerintem, ha van is lehetőség biztosan fizetős.


De a legtöbb autós iskolában lehet jelentkezni gyakorló órákra jogosítványosoknak és akkor bemehet a tesztpályára.

2019. ápr. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Hovarju ***** válasza:
0%
Most olvastam, hogy saját autóval szeretne gyakorolni. Szerintem arra is van lehetőség az autósiskolába.
2019. ápr. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Rutinpályákra "civileket" nem nagyon engednek be, de mivel már van jogositványa, nem is rutinpályát kellene keresni, inkább egy forgalom mentes, vagy gyér forgalmú utat...

Nyílván nem a belvárosban, de Dudapesten is van olyan, vagy akár vidékre leruccanni... jobb, mint a rutinpálya.

2019. ápr. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ha valaki tud egy gyér forgalmú spéci helyet, ahol a kézifékes emelkedős indulást lehet gyakorolni, az is jó...
2019. ápr. 2. 15:24
 5/10 Hovarju ***** válasza:

A Főváros melyik része érdekelne?

pl. Gazdagrét, Budaörs tele van emelkedővel.

Esetleg Kelenvölgy is jó lehet.

Az utca nevét nem tudom, de ott ahol a 41-es villamos megy Kamaraerdő felé sok emelkedős kis forgalmú utca van.

2019. ápr. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A budai oldal, Hűvösvölgy környéke lenne az igazi.
2019. ápr. 2. 16:35
 7/10 anonim ***** válasza:
És az annyira lapos, hogy nem találtok ilyesféle helyet?
2019. ápr. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Egyelőre nem találok olyan helyet, ahol nincs forgalom. Ezért lenne jó egy rutinpálya, amit elvileg erre találtak ki...
2019. ápr. 2. 17:34
 9/10 anonim ***** válasza:

Rutinpályára az oktatók vihetik be a tanulókat, "civilek" az oktatást is zavarhatják, és a felelősség kérdése is tisztázatlan - ezért nem szolták beengedni őket, még fietés ellenében sem.

Az ne legyen probléma, ha nagyon ritkán megy arra valaki közúton, annyinak bele kell férni a gyakorlásba, rutinpályán esetenként több tanuló is bent van egy szűk helyen...

2019. ápr. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#3-as: ez jó volt :D Dudapest :D Budapesten tényleg sokat dudálnak :D Találó is :D Mostantól én is Dudapestként fogom emlegetni, ha dugóban araszolok :D
2019. ápr. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!