Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szerintetek én átmennék a...

Szerintetek én átmennék a mozdonyvezető-gyakornoki képzés előtti pszichológiai teszten?

Figyelt kérdés
Én úgy gondolom, hogy igen, de nem biztos meg foglalkoztat nagyon. Én egy olyan személyiség vagyok aki hamar felmérgelődik, néha csak spontán ideges és sokat káromkodik. Ezek mellett sokszor jó kedvű pozitív is vagyok. Mi a véleményetek? Gondolom nem lehet igy ezek alapján megállapítani nagyon, de mit gondoltok?

2022. máj. 24. 11:41
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
20 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mozdonyvezetőknek alap hogy jól kell tűrniük a stresszt. A leírtak alapján már itt megbuknál az alkalmasságin.
2022. máj. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

20 év vasúti munkaviszony után azt mondom, hogy a káromkodás tudománya mindenképpen a pozitív elbírálás felé billenti a mérleg nyelvét! :D

De ennyiből nem lehet természetesen megállapítani az alkalmasságodat. A 203/2009-es rendeletben olvasd el hogy mit fognak vizsgálni.

[link]

Ez egy egy napos folyamat, rengeteg dolgot néznek. Lehet hogy a pszichon átmész, de a más dolgon meg elcsúszol.

De eleve csak akkor kerülsz a pszichológiai vizsgálatra ha átmész előtte minden teszten, felmérőn, interjún és úgy döntenek kellesz nekik.

2022. máj. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem köszi a válaszokat.
2022. máj. 24. 12:39
 4/5 A kérdező kommentje:
:D
2022. máj. 24. 13:40
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem derül ki ennyiből semmi.

Pszichodoki természetesen meg fog próbálni direkt felidegesíteni, kizökkenteni, természetesen mindezt jellemzően a számos egyéb teszt közben, folyamatban.

Ha sikerül neki, akkor természetesen alkalmatlan.

Amúgy a pszichológiai alkalmasságinak csak egy része a személyiség- és IQ-teszt, amellett van memóriát, figyelmet, reakcióidőt, koncentrálóképességet, finommotoros képességeket, mozgáskoordinációt értékelő teszt is, ezeken mind el lehet hasalni, ha nem teljesítesz egy bizonyos szint felett.

Csak akkor fogod megtudni, hogy átmennél-e, ha ott vagy élesben, előre kár aggódni emiatt.

Annyi, hogy ha valamilyen olyan krónikus betegséged, érzékszervi problémád van, ami fel van sorolva a kizáró okoknál, akkor nem sok értelme van próbálkozni, de ha nem tudsz ilyenről, egy próbát megér.

2022. máj. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!