Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogyha felveszem fejkamerával...

Hogyha felveszem fejkamerával azt ahogyan kerékpározok, mert szeretném megmutatni a barátomnak, feljelenthető vagyok?

Figyelt kérdés

Látok embereket, hogy felveszik videóra azt ahogyan kerékpároznak és senki nem veri meg őket, senki nem szól rájuk.


Nekem se kéne félnem, hogy rögzítsem?


Nem rögzíteném mindig, csak most egyszer, és még sose csináltam ilyet. Mi van a személyi jogok megsértésével?



#kerékpár #biztonság #fejkamera #személyi-jogsértés
2022. máj. 31. 12:01
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

UI:

Egyik felvételt se publikálnám, maximum ha valami balesetem lenne akkor be tudjam bizonyítani, hogy nem én voltam a hibás.

2022. máj. 31. 12:02
 2/14 anonim ***** válasza:
66%
Ha nem Ausztriában csinálod, akkor nem lehet baj. Mindenki feljelenthető, de hogy mit tudnának rád akasztani, azt nem tudom. Asszem csak akkor probléma ez, hogyha megosztod valahol a videót és nem takarod ki az arcukat.
2022. máj. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Akkor nincs semmi gond vele, ha rögzítem és mondjuk nap végén, ha nem történt semmi különös akkor kitörlöm a rögzített felvételeket?
2022. máj. 31. 12:11
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nincs.


[link]


Tudom hogy nem autós, de ugyanaz vonatkozik erre az esetre is.

2022. máj. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Kb mindenhol, mindenki fényképez, kameráz, stb. Nekem is van sisakkamerám, semmi egyébért, csak hogy ha valami történik, leszorít egy autós, vagy ilyesmi, legyen bizonyítékom.
2022. máj. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2022. máj. 31. 12:36
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ebből semmi problémád nem adódhat.
2022. máj. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz belőle semmi probléma, kamerázzál nyugodtan. (Főleg, ha közzé se teszed sehol, csak egyvalakinek mutatod meg.)
2022. máj. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

itt a belvárosban majd mindenkin van sisakkamera..


Veszel egyet, aztán mutogathatod. Sokszor hasznos is, baleset, stb...

2022. máj. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A hazai szabályozás eléggé megengedò, pláne magánszemélyekkel. Kell ugyan, hogy legyen célja a felvételnek, meg nem használhatod fel akárhogyan, de a kutya nem vizsgálja ezeket.
2022. máj. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!