Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Lehet tudni hol lehet az...

Lehet tudni hol lehet az IZT-902 rendszámú autó?

Figyelt kérdés
Ügyfélkapus lekérdezés megvolt, ebből nemigen derül ki valami sok, kíváncsi lennék mi van vele, nincs forgalomban, nagyjából 2-3 éve, valahol áll, esetleg elbontották?

2022. jún. 3. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ettől többet nem lehet megtudni egy autóról sem.

Gondolom te sem szeretnéd, ha a szomszéd ilyen szinten tudna figyelni téged.

2022. jún. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ok azt is meglehet tudni hogy elidegenithető-e tehát hiteles -e??Ezt csak azért néztem meg valakinél mert "Én nem vennék hitelre" autót hőborgöt az a bizonyos személy De úgy vette🤣 amúgy nem mondtam meg neki!!
2022. jún. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ha megnézed, ennek az autónak 2019.decemberében lejárt a műszakija, és 2020.márciusában vonták ki hivatalból, ugyanakkor a futásteljesítmény adatoknál van egy 2019.decemberi bejegyzés, ami már nem műszaki vizsga lesz, hanem az utolsó adásvétel.

Tippem ennek alapján: miután a műszakija lejárt, valszeg házilag szétbontották a roncsfelvásárló tesók. Ki pedig az átírás elmulasztása miatt lett kivonva feltehetőleg. Ahol a műszaki lejárta körül (előtte-utána kicsivel) van az utolsó bejegyzés, majd rövidesen kivonták, azok jó eséllyel alkatrésznek elbontódtak házilag/nemhivatalosan. Pl. marketplacen tucatnyi ilyen "bontódik minden alkatrésze eladó" szövegű hirdetést találsz. Valszeg ennek is ez lett a sorsa.

Ha nem vagyok indiszkrét, esetleg valamikor tied volt ez az autó, azért érdekel? :)


2-es válaszolónak: ha valaki hitelre vesz autót, akkor a forgalomban tartásnál találsz egy "tulajdonjog fenntartva pénzintézet részére" záradékot, mint forgalmi korlátozás.

2022. jún. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!