Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mikor beszéljen az ember...

JDMfan vagy mi kérdése:

Mikor beszéljen az ember (jogsi) gyakorlati oktatóval??

Figyelt kérdés

Heló, volna egy ismerősöm és most csinálja a kreszt viszont vezetni októberben szeretne, mikor beszéljen az oktatóval?? Kresz vizsga után vagy csak októberbe?

Mi úgy gondoljuk még előbb le kellene beszélni hogy fix legyen az idő pont ti mit mondotok???



2022. jún. 12. 13:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Minél előbb, nem kerül semmibe egy telefon.

Legfeljebb azt mondja, hogy nem tud előre megígérni semmit.

2022. jún. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igazából mindegy. Ha most csinálja a kreszt, júliusban már kész lehet vele, és akkor is feltudja venni a kapcsolatot az oktatóval, szerintem még az se késő. Viszont tényleg nem kerül semmibe egy telefon, szóval most ha felhívja most az oktatót, azzal nem veszít semmit sem.
2022. jún. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én felhívnám most a helyében. Legalább így számít rá az oktató
2022. jún. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, így akkor 100% hogy fel fogja hívni.
2022. jún. 12. 20:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem úgyse fog októbernél előbb kezdeni, akkora várólista van a legtöbb helyen. De egy előzetes telefon nem kerül sokba.
2022. jún. 17. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!