Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Parkolási büntetésnek online...

Parkolási büntetésnek online utána lehet nézni?

Figyelt kérdés
Ne nézzetek hülyének légyszi. Életemben először fordult elő, hogy letettem valahol az autót több napra, és tegnapról mára elfelejtettem parkolást indítani (appról szoktam, online). Ma délben jutott eszembe, persze akkor egyből elinditottam online. Már csak azon gondolkozom, hogy ha úgyis megbüntettek, akkor felesleges még most ráfizessek, ha úgyis ki kell fizetni a parkolási büntetést is. Ennek valahogy utána lehet nézni, hogy kaptam-e már Mikulás csomagot?

2022. jún. 23. 13:14
 1/2 anonim ***** válasza:
53%
Nem. De ha odamész, látni fogod.
2022. jún. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi #1, párszáz kilométerrel arrébb vagyok, szóval ez nem annyira játszott. Felhívtam a céget, aki a parkolást intézi a városban, tőlük érdeklődtem végül.
2022. jún. 23. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!