Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A Debrecenből kivezető kerékpá...

A Debrecenből kivezető kerékpárutakat miért mindet közvetlenül az úttest mellé építik?

Figyelt kérdés
Legalább zajvédő falat építenének. A fideszesek szeretnek úgy kerékpározni, hogy közben megsüketülnek a forgalom zajától?

2022. jún. 26. 16:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Pl mert ott van hely.


Ha a te földed lenne az úthoz közel, orülnel neki ha kisajatítananak belöle egy savot? H távolabb vigyek a kerekpárutat...

2022. jún. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%

Dehogy süketülsz meg, inkább az agyadra ment a meleg.

VAGy a hideg.

HA egyszer ott van hely akkor oda tudják építeni.

2022. jún. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Látszik, hogy egyikőtök se bringázik. Azt még megértem, ha olyan a terep, hogy nincs máshol hely, de pl. most építenek át egy szakaszt a 48-as út melett, ami korábban elfért jóval távolabb az úttól, de most közvetlen az út mellé teszik. De ha mindenképp az út mellé kell tenni, akkor is legalább zajvédelemről gondoskodnának. Az összes kerékpárút eu pénzből épült csilliárdokét, de zajvédő falra már nem tellet egyiknél se.
2022. jún. 26. 16:47
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Tevedsz! .napi 30-40 km-t tekerek!
2022. jún. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
76%

Múszaki oka lehet főleg, tök fölösleges a fideszezesed.


A kerekpárútcnemvúgy keszül, hogy húznak egy csíkot és leaszfaltozzák.

Valszeg az útalap már eleve úgy keszült h legyen hely a bringaútnak is. Alapozás, csapadekvízelvezetés, stb stb... az útépítés egy komoly szakma.

2022. jún. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
96%

Te gyerek.Tudom, Viktor az Isten, de az osztrákoknál, németeknél, szlovákoknál, franciáknák is?

Ezekben az országokban bringáztam sok helyen. A kerékpárutak zöme a közút rése volt. Vele egy egységet képezett. Persze nem mindenhol.

Gyanítom, peaktikus oka lehet, és nem a debreceni fidesz miatt.

2022. jún. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%
6os az is o1g műve , ő a patásördög
2022. jún. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
93%
Gondolom azért, mert nem igazán éri meg a puszta közepén 1 csilliárd kerékpárútért 3 csilliárdba kerülő zajvédő falat építeni.
2022. jún. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

5-ös, szerintem nem láttad még mekkora afyatlan tervezési ámokfutás némelyik kerékpárút, de hogy a tervező bringán még életében nem ült az tuti. Az meg, hogy mennyire komoly alapzatot építenek a kerékpárutak alát, job ha megnézed magad pl. az említett 48-as számú főút melett kókányolás alatt lévő kerékpárútnál. Az új kerékpárutak max 4-5 év tropára mennek pl szintben el vannak csúszva, szanaszét vannak repedve stb, annyira komolyan vették az építésüket, de ez az országutakra is igaz.

8-as, amikor egy egyébként befejezetlen és sehova nem vezető 7 km-es kerékpárút 700 millióba kerül az alföldön minden különösebb tereptárgy nélkül, akkor sztem simán telne zajvédő falra, csak ugye a fideszmaffia tebből a 700 millából 600-at tesz zsebre.

2022. jún. 26. 20:20
 10/17 anonim ***** válasza:
Oké, kidühöngted magad?
2022. jún. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!