Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Az m3 kivezetőn a traffi...

Az m3 kivezetőn a traffi mindkét irányba lát és mér?

Figyelt kérdés

Átmentem már a szerencs utcai kereszteződésen gödöllő fele és azt hittem, hogy az már rögtön 80-as szakasz (pedig még 50-es), így mire a 80-as táblához értem, már kb annyival mentem.

Lehetséges hogy megbüntetnek?


2017. nov. 20. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mer mindket iranyba. En mentem mar ott at piroson, volt mikor 65 km/o val, meg sosem jott csekk.
2017. nov. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%

Igen. A jobb pályán (kilométer szelvény szerint növekvő irányban) is van fixen telepített mérőegység, és a bal pályán is (kilométer szelvény szerint csökkenő irányban): [link]

Helyük a térképen:

[link]

[link]


30 km/órás sebességtúllépés esetén lehetséges, hogy megbírságolnak; pontosabban, az objektív felelősség keretében az üzembentartót bírságolják. Ha az te vagy, akkor téged. Bírságolás esetén ezért a túllépésért a kötelezően alkalmazandó bírságösszeg 45-ezer Ft.

Mivel nem állítottak meg, előéleti pontokat („büntetőpont”) senki sem kap.

Ha megbírságolnak, azt a GYK összes használója közül te fogod elsőként megtudni.


Semmilyen értesülésem sincs róla, de elgondolkoztam, hogy az EU-s pénzből megvalósult mérő- és feldolgozó rendszerre költenek-e; milyen mértékű a meghibásodás, javítják-e, pótolják-e, ha igen, akkor is mekkora üzemidő-kiesések vannak? Mert az eszközrendszer jó része igencsak ki van téve az időjárás viszontagságainak.

Persze, az üzemeltetési kisesésekről nincs olyan széleskörű észlelés, mint például tömegközlekedési eszközök esetén. És így tömeges felháborodás sem.

2017. nov. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A kamera alatt áthaladtam szabályosan és amíg megközelítettem addig is szabályos voltam, csak utána léptem túl a sebességhatárt, amikor már elhagytam azt egy minimum 50 méterrel... így háttal is be tud vajon mérni?
2017. nov. 20. 14:13
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hatrafelé nem mér, csak szemből.
2017. nov. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na, király akkor megúsztam! Köszi!
2017. nov. 20. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!