Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Aki autóba ül az fél lábbal a...

Aki autóba ül az fél lábbal a sírban felé lábbal a börtönben van,ez mennyire igaz?

Figyelt kérdés
Most ha én véletlenül elütnék valakit de nem az én hibám akkor is lecsuknak vagy mi?? Vagy olyankor mi van? Hogy derítik ki? Esetleg már érdemes kamerát felrakni nehogy ártatlanul csukjanak le ha valami történne?

2022. júl. 2. 15:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

ez nem a kamionosok regi szlogenje? Habar rajuk meg igaz is lehet, elvegre ejjel-nappal mennek, naponta van hogy elalszik az egyik es belemegy a dugoban allo masik kamionba, a bortonos reszrol meg: kulfoldon, foleg a keleti blokkban nem biztos hogy a te erdekeidet fogjak nezni ha valami nagy gebasz van.


De itt Magyarorszagon, autoskent szerintem is hulyeseg.

2022. júl. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Ha ésszel vezetsz akkor nem
2022. júl. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Dzsoki ***** válasza:
Természetesen,nem igaz. Egyébként,nem értem a kitételt. Aki nem véletlenül,hanem szándékosan üt el valakit,az előre megfontolt szándékkal elkövetett emberölés,legalábbis kísérlet. Egy esetleges baleset esetén,bizony több nyom marad,illetve szemtanúk is vannak. Ettől még a kamerát fel lehet szerelni,de nem perdöntő a felvétel. Arra jó,hogy esetleges vita esetén,a saját ártatlanságodat alátámasztja. Már persze,ha nem te vagy a hibás. Az is stimmel,hogy előfordulhat,hogy valakit elütsz,de senki sem tudja kivédeni,ha szabályosan mész és az erdőből vagy takarásból féktávolságon belül eléd lép egy felelőtlen gyalogos. Vagy autópályán,szabályos 130-as tempónál,átfut előtted egy gyalogos és elütöd,mert olyan távolságra jelent meg,hogy satu fékkel sem tudsz megállni. Kicsit bővítve a történetet,egyetlen mozdonyvezető sem tervezi szándékosan elütni a szabálytalanul ott lévő gyalogost vagy a síneken ragadt autót. Vészfékezéssel is kell a szerelvény megállításához (több) száz méter.
2022. júl. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ezt még nem hallottam, de van benne valami. :)

Nézz meg néhány YouTube-on fellelhető autós ütközéses videót és meg is válaszoltad a kérdést. ;)

2022. szept. 7. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!