Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Találkoztatok személyesen az...

Találkoztatok személyesen az oktatótokkal, mielőtt hozzá kerültetek?

Figyelt kérdés

Az autósiskolában adtak egy rakat telefonszámot, hogy hívjam fel őket, ki az, akinél legkorábban tudok kezdeni vezetni, aztán szóljak, hogy kit választottam.


Most jól értem, kb egy telefonhívás alapján választok oktatót? Vagy kérdezzem meg mindegyiktől, hogy személyesen szeretnék találkozni? Hogy megy ez?


Nálatok hogy ment az oktatóválasztás?


2022. szept. 1. 12:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A weboldalon volt 4-5 oktató, tudtam ki a népszerű, őt elkerültem és kiválasztottam egy ifjú titánt akihez befértem.
2022. szept. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mi okból kellene velük találkozni? Autót vezetni mész, nem randira.
2022. szept. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis. A weboldalon fent volt minden oktatóról egy fénykép, hogy milyen autóval oktat, és ez alapján lehetett választani.
2022. szept. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Itt nincs fotó. Csak nevek és telefonszámok.
2022. szept. 1. 12:04
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem találkoztam vele. Mások ajánlották, azért választottam őt.

Illetve, aki tartotta a kresz tanfolyamot, mondott az oktatókról pár szót. Ez is segített.

2022. szept. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Mikor én vizsgáztam (29 éve) az MHSZ-en keresztül, még nem volt ilyen. Mikor már csak a vezetés volt hátra bementem megkérdezni, hogy mikor mehetek. Két oktató volt bent, az egyik megkerdezte a másikat: Feri, rá érsz? Így lett oktatóm. Feri kérdezi tőlem: vezettél már? Mondom, személyautót igen (egyszerre csináltam a B és C kategóriát). Erre azt mondja a Feri, akkor menjünk.


Első alkalom, Avia-val ki a forgalomba.


Azok a régi szép idők...

2022. szept. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ő volt az iskolavezető, nála iratkoztam be és az elméletet is ő tartotta.
2022. szept. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. KRESZ vizsga után szóltam, hogy kezdeném a vezetést, kellene egy oktató aki heti háromszor tud vállalni. Kaptam egy telefonszámot, még válogatni sem tudtam.
2022. szept. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%
Ha nincs fotó akkor nem tudom mit tehetnél, legjobb ha hagyod a jogsit a fenébe, ez megugorhatatlan akadály lesz.
2022. szept. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

9, Miért kell parasztkodni? Válaszoltál a kérdésre az elején, azt köszi, a szemétkedés meg tök felesleges.

Arra voltam kíváncsi, szokás-e személyesen megismerkedni az oktatókkal, és a másfél perces telefonhívás meg "kialeggyorsabb" helyett esetleg személyes szimpátia alapján választani azt, akivel utána hónapokig együtt dolgozol és akitől a jogosítványod meg párszázezer forintod függ.

Megkaptam a választ: nem. Ennyi.

2022. szept. 1. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!