Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Találkoztatok már ekkora...

Találkoztatok már ekkora pofátlansággal, lehúzással!?

Figyelt kérdés

Tankoltam, lehetőleg utoljára az OMV-nél.

Kaptam ezt a visszajáró szelvényt.

Normális kutaknál, normális akcióknál az ember kitölti a nyugtája számával a szelvényt, és bedobja...

Ezt az eszméletlen pofátlanságot, hogy emelt díjas SMS-el lehet nevezni, szégyelljék magukat! 305Ft-os sms-el lehet nevezni, hogy a sokezer napi vásárló közül esetleg visszanyerd amit tankoltál!

Nem tudom hányan tankolnak náluk naponta, mondjuk 20.000-en, mondjuk ennek fele ha sms-ezne, akkor Naponta 3 milliót kerestek, jó nemtom mennyi részét kapják meg az sms-nek, de szemtelen egy dolog, sok millióból két tankolást, mondjuk 5, és 30.000 közt kisorsolni!


Ez nem ajándék, ez lerablás!!! Ez a pofátlan lehúzásnak eszméletlen csúcsa...

De ha nem ennyien tankolnak naponta, akkor is többs-zázezres sms-bevételből visszafizetnek pár százalékát. Nem a tankolás hasznából, nem, tulajdonképpen ez egy félkarú rabló, vagy lottó, csak itt nem milliárdojkat kapcs 225Ft-ért, hanem 305-ért 5 és 30.000 közt...


Én soha többet nem tankolok náluk!


Teljesne átlagos ember vagyok, nem más kút, vagy a szerencsejáték zrt fizetett (sajnos :) ), hanem egy felháborító dolgot találtam. Láttatok már ilyen pofátlanságot?



2013. márc. 19. 10:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez tényleg durva. Én pl. ezért nem gyűjtök semmilyen matricát, pontot cetlit stb. Ezekkel az akciókkal is csak a kereskedő jár jól.
2013. márc. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

tesó,mi a f.sznak foglalkozol te ezzel,

senki nem kötelezett rá,hogy odamenjél,vagy sms-t küldjél,

ne agyalj te olyasmin, amihez semmi közöd,

2013. márc. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút pofátlanság. Viszont túlreagálod. A kérdés az, hogy neked megér-e 300 Ftot, hogy visszanyerd a tankolásodat. Ha nem, akkor nem küldesz smst. Ennyire egyszerű.
2013. márc. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 szántóvető ***** válasza:
100%
7 deci benzin ára,1-2 padlógázzal kevesebbet nyomsz és meg is spórolsz ennyit.az is lehet hogy te fogsz nyerni.
2013. márc. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

jó, nem a túlreagálás, csak máshol a tankolás számát beírod egy kuponba, bedobod... itt meg fizetős... és elkezdtem számolni. Persze hogy nem küldök sms-t, csak van amit az ember nem bír szó nélkül hagyni... mondjuk ugyanilyen a tv-reklám, hogy 100Ft egy zeneszám... apróbteűs meg heti nemtom hányat nyomnak onnantól, és rohadtdrágán számolják mind, és rohadtdrága sms-el tudsz leiratkozni is róla... azt sem írtam eddig, de ha már itt vagyok... kíváncsi vagyok, hány hülye dől be ezeknek, hogy tv-ben megéri nekik százezrekért hirdetni sokszor...

mikor ngyen azt szedsz le, amit akarsz.


szerintem meg pont azért van a fórum, hogy ilyesmiket is kibeszélj, felhívd mások figyelmét, kis gondolkodásra, odafigyelésre, nehogy bedőljenek...

2013. márc. 19. 12:28
 6/13 anonim ***** válasza:

"felhívd mások figyelmét, kis gondolkodásra, odafigyelésre, nehogy bedőljenek..."


Ez nem bedőlés kérdése. Van, aki lesz@r magasról 500 Ft-ot, viszont cserébe az a szám szól a tévéből, amit csak szeretne. Maga döntheti el, hogy mi sugározzon az egész országban. Ez a hatalom van, akinek megér 500-at, vagy akár egy ezrest, mert egyszerűen nem számít.

Ugyanígy a mostani tankolós storyd is. Az illető szeret játszani, szeret nyerni, és nem érdekli, hogy 300 Ft-ba kerül a részvétel, mert az neki nem pénz.


Amúgy az ötös lottóról hallottál már? Ott még durvább lehúzás megy, gyakorlatilag soha senkinek nincs esélye nyerni, mégis heti tíz-száz millió nyereséget termel. Feldühít?

Ne hagyd. Aki akar, játszik, aki nem, nem.

2013. márc. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
smart kártya 30 000 pont ért nem vehetel benzint csak levásárolhatod meg zabálhatsz itt ott benzint nem..:) érdekes mekire több pontot ad mint egy tele tankért .
2013. márc. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

azt mondod teljesen átlagos ember vagy..

..hát nem. erősen átlag alatti.mert aki ennyi időt pazarol erre a jelentéktelen történetre, az bizony balek.

2013. márc. 20. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

azt mondod teljesen átlagos ember vagy..

..hát nem. erősen átlag alatti.mert aki ennyi időt pazarol erre a jelentéktelen történetre, az bizony balek.


2 évig melóztam, 10 óráztam, most munka nélkül sajnos rohadtul ráérek irogatni, remélem mihamarabb újra nem érek rá, nem vagyok balek, kabd be.

2013. márc. 20. 19:25
 10/13 A kérdező kommentje:

13:12-es... mit sugároz országosan??? az telefonra sms-el rendelt zeneszám, nem hallgatja senki más, a telódra tölthetedszázasért, csak apróetűsben benne van, hogy ezzel folyamatosra rendeled a szolgáltatást, és rohadt drága sms-el tudod lemondani is, és jó nagy a heti díja is, amikért szintén egypár zenét letölthetsz... közben netről bármi ingyenes...


Lottós összehasonlításra, itt 305 Ft-ér nyerhetsz 5.000-30.000 közti tankolásodat vissza. Ami eleve hazugság, mert a tömérdek sms árának kis százalékát sorsolják vissza. Mert ha a tankolás sorsolnák vissza, akkor ingyenes lenne, mint pl más kutaknál már volt ilyen. Lottónál nem 305Ft-ért, hanem 225-ért sorsolna ki, és nem 5-30 ezer közt, hanem most épp milliárdot. Úgyhogy az jobb sokkal.

Persze, mindenki sms-ezhet aki kaar játszani, csak akkor nem visszajáró hazugságot kéne hírdetni, hanem OMV szerencsejátékot! ami igazából törvénytelen is, hiszen ez a szerencsejáték zrt privilégiuma az országban egyedül...

Most jövök rá, törvénysértés is ezek szerint, nem csak hazugság, pofátlan lehúzás...


túl meg csa kazért reagálom, mert ráérek sajnos, amúgy meg egyre több szemét dolgot ledugnak a torkunkon, a nép meg csak bambán tűri, hát ez fórum, és írtam. ennyi.

2013. márc. 20. 19:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!