Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ti találkoztatok az oktatótokk...

Ti találkoztatok az oktatótokkal a forgalomban miután megszereztétek a jogsit?

Figyelt kérdés
Én már sokszor találkoztam vele, de múlt szerda reggel amikor mentem az egyetemre, elég érdekes helyzetben :D Amikor először megláttam, srégen előttem várakozott a pirosnál a másik sávban. Utána sávot váltottam azon a helyen ahol mindig is szoktam és ő engedett be. Azt akartam hogy észrevegyen, meg amúgy is abban a sávban kellett menjek. Utána a pirosnál srégen mögém került a másik sávban, hátrafordultam és integettem neki, akkor már észrevett :) Most kivételesen örültem neki hogy késtem az órámról, ez érdekesebb volt mint az építésmenedzsment előadás :D Ilyen hasonló történetek érdekelnének, akinek volt :)

2019. szept. 16. 02:52
 1/6 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
72%

Találkoztam, beálltam mellé a pirosnal motorral aztán biccentettem a bukósisakos férjemmel...

Ő meg vissza... Hát ez ám a happy end...

2019. szept. 16. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Elég sűrűn miután abba a városba lakok ahol oktat....
2019. szept. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Én rendszeresen, és mindig örömmel integetek neki, mert megtanított jól vezetni, és amúgy is jó arc volt. Viszont már az órán mondta, hogy bocs, ha nem köszön majd vissza mindig, mert több, mint 20 év után kicsit sok embert tanított már meg vezetni, akik talán mind integetnek neki :D
2019. szept. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%
Én még az előtt is találkoztam vele mielőtt megszereztem a jogsit, és nem engem oktatott...
2019. szept. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, én felpontoztam mindenkit :)
2019. szept. 20. 22:35
 6/6 anonim ***** válasza:
91%
Rendszeresen szoktam látni. Sokat járok a városba ahol tanultam vezetni. Jött már szembe is, nem egyszer. Volt, hogy az egyik parkolóból mentem épp kifelé amikor átment előttem, meg parkolt is már mellettem a kocsija. Szinte mindig int, már ha időben észrevesszük egymást. Mondjuk rólam tudja, hogy ki vagyok, mert a vezetésen kívül is ismerjük egymást és "civilben" is össze szoktunk néha futni.
2019. szept. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!