Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Melyik autós iskolát ajánljáto...

Melyik autós iskolát ajánljátok budapesten, lehetőleg valami olcsóbb(max 280 000 Ft)? Többi lent.

Figyelt kérdés
Ebben a hónapban szeretném elkezdeni a B kategórás jogosítványt, de még nem döntöttem el, hogy melyikhez érdemes jelentkezni. A csigajogsi a legolcsóbb (220 000), viszont arról rosszakat hallottam. Mivel külföldről jönnék haza a gyakorlati tanfolyamra, ezért jó lenne, ha rugalmasan, és belátható időn belül kapjak időpontot. Amiket néztem az a Fordulat autósiskola, illetve a webjogsi. Ezekről mi a véleményetek? melyiket ajánljátok?

2022. szept. 8. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Nem fogsz olcsót, hamar időpontot adót, és jót találni. Örülj ha valamelyik megvalósul.
2022. szept. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Olcsó, jó, rugalmas: a három felsorolt tételből legalább egyet engedj el, de lehet, hogy inkább kettőt. Manapság 7000 Ft körül van egy óra, a kötelező 30 már 210000. És akkor még nem voltál orvosin, KRESZ-en, elsősegélyen, és nem is vizsgáztál.
2022. szept. 9. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ahova én járok, ott már régóta 8ezer egy óra. 50ezer a kresz, és 4700 az elméleti vizsga, a gyakorlati meg 11ezer. Ez így mindjárt 305700Ft, és ahogy a 2-es is írta, ezen felül kell orvosi, és EÜ vizsga is ha korábban nem szereztél semmilyen jogsit. Persze ez is csak akkor érvényes ha nem buksz meg.

A rugalmasság és gyors időpont... utóbbira én olyan fél évet mondanék, a rugalmasság meg inkább rajtad fog múlni ha tudsz olyan időpontban menni amikor a többség dolgozik.

2022. szept. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Webjogsi most eléggé meg van lőve, a nekik bedolgozó oktatók közül sokan felmondtak a Kata-törvénymódosítás óta, nekem is át kellett iratkoznom másik autósiskolához, hogy maradhassak az oktatómnál.
2022. szept. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nincs esetleg valami kedvezmény amit nekem lehetne igényelni? 20 év alatti tanuló vagyok.
2022. szept. 9. 22:52
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A KRESZ oktatás árából 25000 Ft-ot vissza tudsz igényelni. Ennyi a kedvezmény
2022. szept. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!