Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Autós iskola vezető tényleg...

Autós iskola vezető tényleg nem tudja elintézni nekem hogy olcsóbb legyen vagy csak nem akarja?

Figyelt kérdés
Sajnos át kell mennem egy nagyon szar suliból egy másikba de ott drágábban oktatnak ezer forinttal engem. Megkérdeztem nem lehetne e nekem is 4600/óra mint a többieknek. Azt mondta nem lehet sajnálja de látja a mit tudom én kik nem náluk kezdtem sajnos ez szabály. Igaz ez? Kár hogy nem ebbe a suliban mentem alapból. Amúgy amibe most vagyok jó értékelési vannak és egy nagy szar mégis. Nagyon vigyázzatok. Internetnek se lehet hinni.

2021. jan. 17. 15:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarja, neki egy csomó járulékos és működési költsége úgy van az óradíjba kalkulálva, hogy a teljes óraszám alatt térüljön meg. Na meg az ilyen ugrálók csak plusz munkát jelentenek emellé.

Szerintem ebben nincs semmi különös

2021. jan. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%

"Sajnos át kell mennem egy nagyon szar suliból egy másikba de ott drágábban oktatnak ezer forinttal engem"

Már nem azért, de kicsit olyan ez a kérdés, mintha nem ízlene az olcsó Tesco párizsi, ezért keresnél valami minőségibbet, finomabbat, de ugyanannyiért akarnád elhozni a boltból, mint a Tescos párizsit, miközben nem véletlenül kerül többe.

2021. jan. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
De a többieknek akik ott kezdtek csak 4600 ft !!!
2021. jan. 17. 17:20
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
Atjelentkezessel mindenhol dragabb. 5600ft meg semmi.. ahol en voltam most 9600 :D
2021. jan. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Átjelentkezéssel drágább szokott lenni, mert nem tudja az oktató hogyan oktattak addig és plusz munka van veled (elvileg). Nem mindegyik ilyen.
2021. jan. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szabály az szabály, ezen nincs mit firtatni.
2021. jan. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
34%

2-es! Nagyon találó a hasonlatod, több magyrázatra nincs is szükség.

Ott a pont.

2021. jan. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
50%
#2 pont hogy nem találó... A kérdezőnek az a problémája hogy az alapból drágább párizsit még drágábban kapja azért, mert régen tesco-s párizsit vett.. 😂
2021. jan. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, #2 voltam és közben rájöttem hogy félreértettem a kérdést...
2021. jan. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Alex Fly ***** válasza:
84%
Nem tudja vagy nem akarja... Nem mindegy? Adott egy összeget, amiért tanít. Vagy kifizeted és tanulsz náluk, vagy nem.
2021. jan. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!