Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Neten elérhető a kresz?

Neten elérhető a kresz?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy már több mint 10 éve vizsgáztam B kategóriára, és félek vezetni, forgalomba menni, mert megkopott a tudásom, elfelejtettem szabályokat. Mindig attól tartok/félek ha vezetnem kell, hogy valamit nem jól csinálok és balesetet okozok vagy koccanok. Jó lenne ha valahol meg lenne és le tudnám szedni, tanulmányozni
2022. okt. 4. 13:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Vannak online oldalak ahol kitölthetsz teszteket ingyen, azokból sokat lehet tanulni. Aztán vehetsz pár órát oktatótól is.
2022. okt. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Revolúcióbiológus ***** válasza:
Maga a törvény és az ahhoz azóta kapcsolódó összeg jogszabályváltozás természetesen elérhető (elég csúnya lenne, ha valamiről törvényt hoznak, de az titkos), ellenben gondolom nem jogi nyelvezetű teljesen érthetetlen fogalmakat akarsz tanulmányozni, hanem inkább egy konyhanyelvre lefordított, közérthető értelmezést. Ezek tankönyvek formájában a jelenlegi jogszabályokra aktualizálva szinte minden könyvesbolt polcain elérhetőek.
2022. okt. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
2022. okt. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2. Nem túl fontos, de azért pontosítok: rendelet.
2022. okt. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2022. okt. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Netes tesztek elég változó minőségűek, igaz, azóta változott pár dolog (pl. gyermekeket szállító autóbusz), de ncore-boltban van 2011-es tesztprogram, dettó az, amivel vizsgáztatnak.
2022. okt. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Hovarju ***** válasza:

Pető Attila Egyszerűen, érthetően. Készüljünk a kreszvizsgára.


Olyan 3000 Ft körül van a könyv. Érthetően, logikusan össze van foglalva minden, amire szükséged lehet.

Nem tudom neten letölthető-e, de könyvesboltban megvehető.


Szerintem jó kiadvány.

2022. okt. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Hovarju ***** válasza:
Ja, és szintén Pető Attila youtube-os videói is sokat tudnak segíteni.
2022. okt. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!