Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Borzalmas forgalmi vizsga...

Borzalmas forgalmi vizsga sztorik?

Figyelt kérdés

Vannak felhàborító storyk?

Meséljetek


2022. okt. 4. 18:10
 1/9 anonim válasza:
98%
Ismerősöm átment a piroson.
2022. okt. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Màrmint olyanokra gondolok hogy szivat a vb,hülyeségre buktat stb
2022. okt. 4. 18:14
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

Ez is te vagy?

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__egyeb-kerdesek__1..


Tök felesleges lázadni, elfogadod, lenyeled a békát, és legközelebb jobban teljesítesz.

2022. okt. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Én átmentem a... vizsgán.
2022. okt. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az a kérdés nem az enyém én csak kívàncsi vagyok
2022. okt. 4. 19:32
 6/9 anonim ***** válasza:
37%
Parkolásnál elvette a helyem egy köcsög mikor korrigáltam. Ott nem tehettem semmit de innentől ha mégegy ilyen félholtra verem.
2022. okt. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
96%

Felnyílik a vizsgaközpont sorompója, gyök kettő felével elkezdek átgurulni. VB: jó ez ennyi volt. Mondom mi van? VB: elsőbbségadási kötelezettség súlyos mulasztása. Kamion jött balról kb 150-200 méterre.

Ezelőtt 20perccel.

Oktató: Sokat dolgozol?

Igen

Akkor van sok pénz is biztos.

Mondom nem, nincsen.


Évekkel később kaptam egy idézést. Valaki feljelentette azt az oktatót, és kiderült hogy sokan panaszkodtak rá ilyesmikkel.

2022. okt. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Beszálltam a verdába, mellém ült az oktatóm. Mondták előtte haverok, hogy van a vb-k között egy hülye nő, az nagyon szivat, mindenkit megbuktat. Úgy voltam vele, hogy kicsi az esély, hogy én kapom. Én kaptam. :) Megindult a kocsi irányába, bepattant mögém, majd kezdődött a halál.

-Na, akkor jó napot kívánok! X vagyok. Maga kicsoda is?

-Jó napot! Y vagyok.

-Kérem is most rögtön a személyi igazolványàt, lakcímkàrtyàjàt, az oktatójàtól meg kérem a kartonjàt.

Odaadtunk neki mindent. Erre kérdezi tőlem.

-Neve?

-Y.

-Lakcíme?

-Z utca, S tér, 10.

-Anyja neve?

-XY

-Marika/oktatóm/, ez a karton nem jó. Nem jól szerepel a neve a kartonon. Meg te már a második oktatója vagy.

Na, itt lett egy kisebb vita közöttük. Végül visszaadott mindent, és kezdődött a TÉNYLEGES POKOL.

-Na, akkor kérem a napiellenőrzést elvégezni.

Kiszálltam, kerekek, fényszóró, féklàmpa, stb. Minden megvolt. Visszaszàltam.:

-Az autón mindent rendben találtam.

-Húzzon kettőt!

Húztam, egy belvárosi kör lett volna, balra előre parkolás, meg U megfordulàs.

-Na, akkor indulhatunk!

Elkezdtem kigurulni az autóval, mentünk pár métert, majd nyomtam egy satuféket.

-A féket is rendben találtam!

Nem szólt semmit. De ezt így kellett, mondta az oktató. Más városban nem tudom ezt kell-e.

Elindultunk. Amint kiértem a központból jött egy elàgazàs, előre nem lehetett menni, csak jobbra vagy balra. Kérdezem oktatóm merre menjek?

-Amerre akarsz.

Nem is értettem miért nem mondta, mert minden órán mondta végig normálisan merre menjek. Csak lestem, és elmentem jobbra.

-Nem erre kellett volna menni, de mindegy.

Mondta az oktató.

Olyan ideges lettem, hogy remegni kezdett a lábam.

Vb: -Valóban nem erre kellett volna jönni!!!

Oktató: - Jó, rendben. Akkor menjünk ki egyenesen, majd balra fogunk kanyarodni.

Kimentem, majd bementünk egy közbe, ott volt egy STOP tábla + egy hatalmas bukkanó. Az autó két kereke a bukkanón állt, a többi lentebb. El kellett volna indulnom fékkel. Nem sikerült. Lefulladtam.

VB: -Én ezt nem így csinàlnàm.

Ennek hallattàn még jobban remegni kezdett a lábam, és újra lefulladtam, majd harmadjàra is lefulladtam.

VB: -ISTENEM!!!!

És elkezdett cancogni.

Nehezen, de elindultam, aztán mondta az oktató, hogy akkor be a parkolóba, balra előre menjek be.

Megálltam, kinéztem a helyet. Szuper lassan indexeltem, szétnéztem, és elkezdtem betenni az autó orrát a helyre, erre elém ugrott egy vénasszony a jàrdàról, és megnyomtam a féket.

VB: - Na, akkor itt véget is ért a vizsgája. Indexet nem tette ki, elsőbbséget nem adta meg a gyalogosnak.

Elém dobott szó szerint egy lapot, hogy írjam alá, és kipattant az autóból. A vizsga 13. percében megbuktam.

Még köszönni se köszönt.

Meséltem haveroknak, mind kb ugyanígy járt emellett a pokoli nő mellett.

2022. okt. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
40%
Hibavonalat kaptam, mert állítólag nem indexelek időben. Ugyanabban a pillanatban a velem együtt vizsgázó másik motoros is hibavonalat kapott, mert túl hamar indexel, megtévesztő, azt lehetne hinni hogy a gyártelepek egyikére fog bekanyarodni, nem a kereszteződésbe. Utólag mondták, hogy "olyan nincs, hogy nem adunk vonalat, még a végén elbízzák magukat a friss jogsival". Nekem ez kicsit bántó volt, de hát nem kellett foglalkozni vele.
2022. okt. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!