Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Forgalmi vizsgán hibavonal/buk...

Forgalmi vizsgán hibavonal/buktatnak ha nem jobb sávba megyek párhuzamost úton?

Figyelt kérdés
2022. okt. 11. 20:02
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
mivel szabály szerint a jobb sávban kell haladni normál esetben.(páhuzamos úton)..ha nem ezt teszed, akkor bukta.
2022. okt. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kivétel, ha lakott területen belül mész. Na de azt is szeretnék látni, hogy alkalmazod e a jobbratartást. Jó tanács: Ne menny feleslegesen a belső sávba.
2022. okt. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Párhuzamos közlekedésre alkalmas úton, ha az útburkolat jelek fel vannak festve, a sáv telítődik, akkor be stabad menni a belső sávba. Csak úgy, mert az jobban tetszik nem. És a gyorsabbat sem szabad feltartani. Azt hiszem, bukta, de nem biztos.
2022. okt. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak azt nem értem, minek akar valaki forgalmi vizsgán a belső sávban menni. Nekem tuti nem lett volna önbizalmam hozzá, na meg órákon addig nem jut el az ember, hogy felmérje, van-e keresnivalója ott.
2022. okt. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg igen. Nekem mindig mondja az oktató, hogy tanulóként nem mehetek a belső sávban.
2022. okt. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szabályokat betartva haladsz a belső sávban, akkor azért vonal sem jár.
2022. okt. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
4# mert miklóson kb kifele mindig tele van kamionnal a külső sáv és nem sok értelmét látom mpként előzgetni
2022. okt. 12. 20:41
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nem sok értelmét látom forgalmi vizsgán előzgetni, örülj neki, hogy mehetsz 70-nel.
2022. okt. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%
De amúgy ha két kamion között már van annyi hely, hogy ki tudnál sorolni, és mögötted éppen jön valaki, akkor az bizony szabálytalanság, azért is mondjuk, hogy ne forgalmi vizsgán akarj akár jól, akár hülyén, de úgy vezetni, mint amúgy fogsz.
2022. okt. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!