Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Csak 1-esben kell fogáspontnál...

Csak 1-esben kell fogáspontnál megtartani a kuplungot, közben adagolni gázt vagy minden fokozatban?

Figyelt kérdés
Az elindulás meneget, tovább nem próbáltam. Tehát csak annyit csináltam még, hogy elindulok, megállok, elindulok, megállok. Ha berakom kettesbe, akkor kell ugyanaz a folyamat, mint egyesben? A többi fokozatnál? Ma még csak rutinpályán voltunk, a háromnegyed órát elbeszélgettük, a maradék 10 percben meg az oktató mondta, hogy próbálgassam az autót, tulajdonképpen csináljak, amit akarok. Ő addig nyomta a telefonját. Következő órán félek, hogy ugyanez lesz, ezért kellene kicsit legalább elméletben keszüljek. Állítólag az első 1-2 óraban ez az oktató ezt csinálta mindenkivel, tehát nem én vagyok az egyedüli.
2022. okt. 23. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Hat probalgasd. Ha lefulladsz harmadszor is majd kozbeszol.
2022. okt. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, de elég kevesebb ideig ott tartani. Megtartod egy pillanatra és jöhet föl teljesen.
2022. okt. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a többi fokozatban is kell KICSIT csúsztatni, de messze nem annyit, mint elinduláskor.
2022. okt. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amúgy meg szerintem örülj, hogy hagy az oktató próbálkozni, ez lenne a normális.

Nekem akkor kellett ezt eljátszani a feleségemmel, miután meglett a jogsija. Az oktató nem tanította meg neki a kupling kezelését.

2022. okt. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!