Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Érdemes a Magyar autóklubhoz...

Érdemes a Magyar autóklubhoz csatlakozni klub tagnak?

Figyelt kérdés
Aki esetleg tagja írna véleményeket?

#Autóklub #tagság #magyarautóklub #sárgaangygal
2022. okt. 26. 13:17
 1/2 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem nem

Azt gondolom nincs kézzel fogható előnye

2022. okt. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Évtizedekig tag voltam. A külföldi utazás segítések és a jogi támogatás feleslegesek voltak számomra. A szerviz kedvezmények sem igazán voltak érdemiek, ráadásul a közelben levő állomáson nem voltak valami remek mesterek; volt olyan rész, például autóvillamosság, amilyen területen nem is volt szakemberük. Út közbeni mentésre, indítássegítésre sose volt szükségem. Olyan módon tekintettem rá, mint a biztosításokra: fizetem, és inkább jó, hogy nincs szükségem segítségre.

Amikor erőteljesen emeltek árat, nem folytattam tovább. Van olyan KGFB-s biztosító, amely a díjban ad asszisztencia szolgáltatást, van, ahol csekély díjú plusz biztosításként. Indítássegítőként meg van indítássegítő+töltő (powerbank); az autóban van, szükségem még nem volt rá, de a szomszéd autóját télen egy trottyon levő akku mellett sitty-sutty beindította.

Annyira megszerettek, hogy nem tudnak szabadulni tőlem. Hatodik éve nem fizetem a tagdíjat, de legutóbb múlt héten kaptam emailt, mint Tisztelt Kubtagjuk, valami akcióról.


Gondolom, nem változott, és most is többféle tagságból lehet választani, és mindhez megadják, hogy milyen szolgáltatásokkal jár.

Nem hiszem, hogy bárki hozzáviszonyulása követendő példa számodra; te tudod mire akarod használni, és hogy meg kívánod-e fizetni a díját.

2022. okt. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!