Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hajógyári szigeten vezetés...

Hajógyári szigeten vezetés gyakorlás?

Figyelt kérdés
Egy barátom jövőhéten megy forgalmi vizsgára. A héten volt lehetősége utoljára órát venni, de szeretné még gyakorolni a vezetést a hétvégén és hallottam hogy sokan jártak gyakorolni régebben a Hajógyári szigetre. Kivinném oda egy 20-30 percre vezetgetni, viszont azóta láttam hogy behajtani tilos táblákat raktak ki és a régi autógumikat is elvitték. Szerintetek mennyire jó ötlet odavinnem, illetve mennyire járőröznek mostanság arra a rendőrök? (Amikor pár hete jártam arra akkor egyébként épp senki nem volt ott, ezért is gondoltam rá hogy esetleg elvinném oda)

2022. dec. 9. 00:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Inkább menjetek közforgalom elől elzárt területre. Ha megfognak egy ilyennel, neki sem lesz jogsija, te is fizethetsz, mint a katonatiszt, nem kell ez nektek.
2022. dec. 9. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A vizsgára már semmit nem tud gyakorolni így. Sőt, lehet csak összezavarná, mert a te autód kicsit más, mint az oktatóautó.


Teljesen feleslegesen kockáztatnátok.

2022. dec. 9. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Azt tudod, hogy milyen szankciókat von maga után rád és a haverodra nézve?

20-30 perc az ő tudásán nem segít konkrétan semmit. Egy idegen autóval egy ki tudja mennyire képzett "oktatóval" bohóckodás egy üres placcon inkább árt a tudásának, mint használ.

Inkább adj neki kölcsön, hogy ki tudja fizetni a plusz 2 órát az oktatójánál.

2022. dec. 9. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!