Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Forgalmi vizsgám lesz hogyan...

Forgalmi vizsgám lesz hogyan ne pánikoljak? Létezik még "hozzájárulás" a sikeres vizsgához mennyibe fáj ?

Figyelt kérdés
Vannak még hibáim sajnos de az oktató mondta hogy már 70 órát vezettem illene elmenni vizsgázni. Még nem voltam mivel oktató váltás melett kellett döntenem. Ha nincs önbizalmam tényleg nem éri meg folytatni ha meg bukóm?
2023. jan. 11. 20:26
 1/6 anonim válasza:
0%
2×20000
2023. jan. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Hozzájárulás létezik, úgy hívják, hogy "vezetési tudás". Ha nem tudod akkor elég sokba fáj.
2023. jan. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%

Ne próbáld meg lefizetni a vizsgabiztost, ha az okattó előre ezt nem mondta, főleg, mert rajta keresztül szokott zajlani (sztorik alapján ki is veszik egy részét a pénznek). Én több kategóriát csináltam megyeszékhelyen meg fővárosban is, volt, ahol fel sem merült a téma, első jogsimnál még rákérdeztem, nagyon hamar leszúrtak, hogy eszembe se jusson.


Olyan, mint minden más vizsga az életben: aki felkészül, azt nem éri meglepetés, azt nem lehet csőbe húzni és nem izgul.

2023. jan. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
Szörnyű hogy ilyen emberek akarnak utána közlekedni!!
2023. jan. 12. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ma már nem divat lefizetni a VB-t, ne is próbáld.
2023. jan. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Oh dehogynem lehet lefizetni a VB-ket ma is 😅 gondolom azóta meglett a jogsid kérdező 😁
2023. aug. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!