Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A lejárt jogositványt bármikor...

A lejárt jogositványt bármikor meglehet újitani?

Figyelt kérdés
Külföldön lakom, igy a magyar jogsim lejárt és nem foglalkoztam a megujitásával. Ha egyszer évek múlva szükségem lesz rá akkor gond nélkül meg lehet újtani vagy valami vizsgát kell tenni?
2023. márc. 18. 00:50
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Igen.
2023. márc. 18. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Simán megújíthatod bármikor. Nekem volt,hogy 3 éve lejárt,mikor hosszabítattam, nem kellett,mert nem volt autó,ekkor is pont ugyanaz a folyamat mintha érvényességi időn belül intéznéd, nincs semmi plusz dolog.
2023. márc. 18. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Orvosi vizsgálat kell csak
2023. márc. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 NTBS ***** válasza:
100%
Megújítható.
2023. márc. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Anyámé lejárt vagy 40 éve. Előtte csak párszáz km-t vezetett a jogsi megszerzése után, most már nem tudná megmondani, melyik pedál micsoda.

De ha elmenne orvosira, akkor újból megadnák neki az érvényes jogosítványt.

2023. márc. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Csak orvosi kell hozzá.


Ha közel van már a születésnapod, és addig tudod nélkülözni, akkor érdemes a születésnapod után csináltatni. Ha pár nappal előtte csináltatnád, majdnem egy évet veszítenél az orvosi érvényességéből.

2023. márc. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!