Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha az osztrákok bevezetnék a...

Ha az osztrákok bevezetnék a baloldali közlekedést (LHT), akkor elmenne a magyaroknak (szlovéneknek, cseheknek is) a kedve az ingázástól?

Figyelt kérdés
Senki sem viszi vásárra a bőrét, hogy kaputt!

2023. márc. 30. 03:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Elment a kedve a magyaroknak a londoni mosogatástól?
2023. márc. 30. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne.Sőt aki kint van több 10e magyar özönlene vissza

Ja nem...:D

2023. márc. 30. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szélső baloldali, vagy mérsékelt?

Ha Magyarország átállna bal oldali közlekedéere, ki sem látszanánk a britektől, japánoktól, ausztráloktól stb.?

2023. márc. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Latszik hogy eddig csak a hatul utaztal, gyerekulesben, es kozben az elso ules tamlajarol logo tableten nezted az rajzfilmedet.
2023. márc. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, sőt, szerintem még büszkébbek lennének erre az egzotikumra és megszaporodnának a jobbkormányos autók itthon is, hogy nagyobb osztrák jampinak tűnjenek :D
2023. márc. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Most voltam egy hetet Del-Afrikaban. Bevallom eloszor nagyon feltem a bal oldali kozlekedestol, a tarsasagban en feltem tole a legjobban, ennek ellenere majdnem vegig en vezettem egesz heten :)) mostmar elmondhatom, hogy semmi ordogtol valo nincs abban sem.
2023. márc. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ausztria hirtelen lecseréli az ÖSSZES autóját RHD-re egy hétvége alatt. :D :D


Hány autójuk is van? :)

2023. márc. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
47%

Én is olyanra gondoltam, mint a 7-es válasz írója.

Az osztrákoknak semmi gondot nem okozna, de a vendégmunkás magyaroknak, szlovéneknek, cseheknek, igen?

2023. márc. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!