Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kamionos álláshirdetésekben...

Kamionos álláshirdetésekben lévő 3/1 hetes munkarend(váltós), valóban 7 nap a pihenő?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 24. 19:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Ennél a munkakörnél általában úgy kezdik igen, aztán szépen lassan egyre jobban akarnak majd átbaszni. Megcsörren a telefon, hogy nem-e tudnál 1 nappal elöbb elindulni, ha ezt megteszed pár hét múlva megcsörren a telfon, de akkor már 2 nappal elöbb kéne és így tovább.
2023. ápr. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%

#1

dettó :D


Próbaidő alatt minden szép és jó aztán egyre inkább f*szra vesznek

2023. ápr. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

Gondolom nincs még tapasztalatod ebben a munkakörben kérdező.


Felejtsd el. NEM akarod ezt csinálni. Nem véletlenül van ekkor mértékű sofőrhiány.

2023. ápr. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%

Hát eddig mindig minden "interjúnál" elmondtam, hogy az lesz amit ott akkor megbeszélünk, és ha ettől bármelyikünk eltér, akkor ott vége van.

Ha én megszegek valamit azonnal el is küldhetnek, és ha ők vlmit megszegnek azonnal eljövök.


Aranyéletem van már 6 éve.

Én dolgozok normálisan a cég meg se probálja....


Hozzáálláson múlik minden.

Ha bepalizható vagy bepaliznak.

2023. ápr. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%

Még ha pontosan 7 nap, az se annyi ám.

Mert ha megállsz X időben, utána még sok tenni való van, nagyon sok helyen elküldenek hgy mosasd le, papírokat intézd el , pakolj ki.

Aztán nem a 7. nap indulsz útnak.

Ha például német vagy holland címen van az autó akkor minimum egy nappal hamarabb elkell indulni hogy kezdésre oda érj, és mire hazaérsz már egy nap elment.

De ezt se lehet pontosan kiszámolni , ráhagyással hamarabb kell indulni, mert mivan ha stau van és ott reked az ember.

Tehát a legjobb esetben is kb 4-5 nap a pihenő.

2023. ápr. 25. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Kidobott pénz volt az a jogsi, én is azt mondom bele se kezdj.
2023. ápr. 27. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

ne hallgass az ilyen idiota hulye bohocokra mint a #6-os, vagy a tobbi, aki eletkeptelen hulye barom az soha nem fogja semmire vinni. Aki meg elelmes az kihasznalja a jogsi minden elonyet. Csak ugy megemlitenem, hogy egy ismerosom kiment Izlandra kamionozni nyilvan izlandi cegnel, en kamionoztam mar norvegiaban norveg cegnel, nemetben nemet cegnel, osztrakban osztrak cegnel, most epp uj zelandra keszulok ujzelandi ceghez…


Akkor mirol beszelunk? Ja hogy nekik az a kamionozas hogy beulnek sirni 2-3 hetre, hazamennek megverni az asszonyt vagy sort vedelni es tvt bamulni, es repeat, hat ezert valoban nem eri meg, de ezek az emberek akar nyugodtan a kardjukba is dolhetnenek, kb annyit is er az eletuk, szanalmas bagazs, ezek akik tuti ilyen waberersnel meg supernovanal dolgoznak :D

2023. ápr. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#7


megjött a parkolóhuszár

2023. ápr. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Teheráni (és izlandi és norvég és német és osztrák és új zélandi) meséket hallhattad a hetes személyében kérdező.
2023. ápr. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát valami mocskos szánalmas életed van #7-es 😂


az a nagy sztori, hogy hol dolgoztál🤣🤣

Igazán tiszteletre méltó, hogy aludtál a norvég út szélén egy bádogdobozban :D

2023. ápr. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!