Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyire normális,hogy járok...

Mennyire normális,hogy járok gépjármű vezetésre,közel ötven órát befizettem,de még számlát egyet sem láttam.Sőt szerződést sem láttam még?Vezetési kartont is csak kétszer iratta alá velem az oktató.Kihez fordulhatok?

Figyelt kérdés
A férjem szerínt ezt valószínűleg minden autósiskolában így csináljá.Ez számomra nem megnyugtató,mert azon gondolkodom,hogy abba hagyom,de minimum oktatót váltok,mert folyamatosan üvölt velem,stresszes vagyok ha csak rá gondolok megint vezetni kell vele,de nyoma sincs sehol annak,hogy egyeltalán vezettem.Kérlek segítsetek,hogy kihez fordulhatok,mert közel 600 ezret adtam ki idáig a jogsira

2023. máj. 3. 08:28
1 2 3
 21/23 anonim válasza:

Szia!


Én nemrég vizsgáztam.

A kartont minden megkezdett és befejezett óra után alá kellett írjam.

Számlát az e-titán rendszerben kaptam (lehet, hogy neked is oda van feltöltve), de ennyi idő után már bőven a forgalmi vizsgára kellene készülj.

2023. máj. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Nah nála nem így müködik,sem óra előtt és utánna sem irat alá semmit.

Ahol a KRESZ-t csináltam ott az e-Titánon mindent láttam,teljesen korrektek voltak.Az e-Titánon azt látom,hogy nulla levezetett órám van.

Ettől az iskolától még szerződést sem láttam ,sehol nyoma sincs,hogy járok vezetni.A férjem szerint valószínűleg mindenhol így van,de ez engem nem nyugtat meg.Már rég utánna mentem volna,mert nekem ez így nagyon nem tiszta dolog,de a férjem erőlteti,hogy most már itt csináljam végig.Az összes pénzem rámegy a nagy semmire.

Az iskola irodája csak heti két alkalommal van,így már csak jövő héten tudok bemenni.

Ha nem lesz nyoma sehol fel keresem valamelyik felettes szervüket.

2023. máj. 5. 14:58
 23/23 Hovarju ***** válasza:

Kedves kérdező !


Sikerült valamit intézni?

2023. máj. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!