Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Milyen sebességet követelt...

Milyen sebességet követelt meg tőletek a vizsgabiztos a motoros járműkezelési vizsgán?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nemsokára lesz a járműkezelési vizsgám, aztán kiváncsi volnék, hogy nálatok mit követelt meg a vizsgabiztos. Főleg a 3. körre vonatkozik a kérdés. Most hogy ilyen esős az idő nem tudom hogy mire számíthatok. Elvileg ilyenkor megengedett a lassabb tempó is, de nem tudom hogy az kb mennyi lehet. Ha van köztetek aki esös idöben vizsgázott, leirhatná a tapasztalatait. Köszönöm!

2023. máj. 16. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Papíron 45-50, esős időben 35-40. Nálunk volt, akinek megmondta a vizsgabiztos, hogy azért gyorsabban kellett volna, de nem bukott meg, nekem azt mondta, hogy úgy húztam neki, hogy félt, nem fog menni az elkerülés (meg szerinte ez nem is jó gyakorlat - szerintem meg igen, oktató megcsinálta 70-nel úgy, hogy utas voltam), pedig csak 38-cal mentem, annyi volt a trükk, hogy csak akkor váltottam kettesbe, amikor már nem akartam tovább gyorsítani.


Nem nézik azt olyan szigorúan, és te is jobban teszed, ha nem a km órát nézed. Kezdd el 20-szal gyakorolni, amikor magabiztosan megy, tegyél rá fokozatosan 5 km/h-kat, és majd ráérzel.

2023. máj. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem veszik annyira komolyan, én talán ha 30-35-el mentem, és így is megcsúszott a hátsókerék, a hirtelen kikerülés után, mert vizes volt a pálya
2023. máj. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én rutin oktatás alatt rá se néztem az óracsoportra. 2es 3asban odahúztam neki hogy halladszódjon hogy nem vagyok befosva és beleálltam a fékbe. A vizsgabiztos szerint kicsit lassú volt, az oktató sose szólt emiatt.
2023. máj. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!