Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kresz vizsgán voltam ma és 10...

Kresz vizsgán voltam ma és 10 kérdést el rontottam állítólag rajta.Bőveben lent?

Figyelt kérdés

Én 9 hibát el ismerek de a tizedik hibám ami pont 3 pontos azt nem és emiatt meg buktam.

Pontosan most az lenne a kérdésem hogy én az igent nyomtam rá és a gép nemre érzekelt és az igen volt a helyes válasz. Ilyenkor lehet valamit csinálni utólag esetleg?



2023. máj. 17. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Semmit
2023. máj. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt bárki mondhatja..9 hibával meg jobb is h nem sikerült, nem vagy még felkészülve
2023. máj. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem azon az egy kérdésen múlt, hanem az összes többin is. Sokan panaszkodnak a "magyar közlekedési morálra", hát ott kéne kezdeni az egészet, hogy aki 3 pontosat ront, instant bukó, és nem 10 hibapontig engedni átmenni az embereket.
2023. máj. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Érintőképernyős?

Talán ha még akkor szólsz és ha be van kamerázva az összes akkor visszanézik, de így utólag esélytelen.

2023. máj. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A közlekedési morál nem azért rossz döntő többségben, mert nem tudják a Kreszt, hanem mert szarnak a Kreszre és mindenkire. Nagy a különbség.
2023. máj. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Reményt keltően, semmit sem tudsz tenni.


A Közlekedési Alkalmassági és Vizsgaközpont végezte a vizsgáztatásod. A honlapjukon ismertetik a panasztétel lehetőségeit is.

Amit elmulasztottál: a helyszíni szóbeli panasz (ott és akkor). Ha a helyszínen megoldható lett volna a tisztázás, számodra megfelelően, akkor jól végződött volna. Ha ott nem volt tisztázható, vagy nem fogadtad volna el a vizsgaközpont munkatársa, akkor kaptál volna „Bejelentő nyomtatvány”-t a panasz írásos megtételére. A nyomtatvány kétpéldányos, amelyből egy példányt át kellett volna adni neked az átvétel tényének (átvevő neve, aláírása, átvétel dátuma, hivatali bélyegző) igazolása mellett.

Utólag is megtehető, a nyomtatvány letölthető a Vizsgaközpont honlapjáról; de már eleve reménytelen helyzetből indulsz amiatt, hogy „utólag esett le a tantusz”.

Bár, sok esélyed a helyszíni panasztétel esetén sem lett volna. Ugyanis a panaszlehetőségek ismertetőjének végén ezt írják:

„FONTOS TUDNI!

Olyan bejelentés esetén, amelynek hatására hivatalból közigazgatási hatósági eljárás indul, a bejelentőt az eljárás megindításával egyidejűleg írásban tájékoztatjuk.

A Vizsgaközpont vizsgáztatási, utánképzési vizsgálati tevékenységével kapcsolatos panasz vagy közérdekű bejelentés kivizsgálásának eredménye a vizsgaeredményeket, vizsgálati eredményeket vagy utánképzési programba sorolás eredményeit pozitív irányba nem változtathatja meg!”

[link]

2023. máj. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!