Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Megbüntettek 20ezer Ft-ra, a...

Pozsaf72 kérdése:

Megbüntettek 20ezer Ft-ra, a minap mert nem a járdán gyalogoltam. Namost én elhagytam ,azt a csekket. ilyenkor mi a teendő és hogy lehetne azt közmunkával ledolgozni? Állítólag 4 nap, vagy hogyan lehet új csekket kérni?

Figyelt kérdés

2022. júl. 11. 06:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem előbb próbáld megkeresni. Ha nem lenne meg, akkor menj be a kapitányságra és mondd el mi történt.


De egy kérdés: hol gyalogoltál, amiért megbírságoltak?

2022. júl. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az út szélén. Hazafelé este nánásról. Már nem volt buszom. Reméltem valaki felvesz. Innen kb.25km...
2022. júl. 11. 08:32
 3/5 anonim ***** válasza:
nemá..a rendőrök nem vittek haza? Dolgozd le közmunkán..
2022. júl. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
leülni nem lehet?
2022. júl. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#2

Na akkor valahol érthető. Itt Gyomaendrődön a sok gyökér cseszik a kerékpárutat használni, helyette inkább a járdán pedáloznak (hadd ne említsem a "viselkedésüket" amikor jogosan rájuk van szólva), mert jaj micsoda rettenet jön egy autó 30 méterrel távolabb, "félnek" átmenni. Egy-két nagymenő pedig a járdára allergiás, helyette az úttest szélén gyalogol. Idegenek járművébe pedig NEM ülsz be, mert ki tudja miféle elmeroggyant. Gondol egyet, elvisz a semmi közepére és az életedbe is kerülhet a dolog.

2022. júl. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!